Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

W środku nocy policjanci zobaczyli w Lublinie nagiego mężczyznę na traktorze. Był pijany

Niezwykle zaskoczeni musieli być lubelscy policjanci, którzy w nocy, w środku miasta dostrzegli nagiego mężczyznę na traktorze. Kiedy podeszli do niego bliżej okazało się, że ma na sobie tylko slipki i znajduje się pod wpływem alkoholu.

Nietypową interwencję przeprowadzili w nocy z piątku na sobotę funkcjonariusze lubelskiej drogówki. Około godziny 2:50 przejeżdżający Al. Zygmuntowskimi patrol dostrzegł nagiego mężczyznę, który znajdował się na zaparkowanym przy ogrodzeniu stadionu żużlowego ciągniku rolniczym. Maszyna ta na co dzień służy do utrzymywania w należytym stanie toru.

Z uwagi na fakt, iż panowała minusowa temperatura i mężczyzna mógł doznać wychłodzenia organizmu, funkcjonariusze zareagowali natychmiast. Jak się chwilę później okazało, 19-letni mieszkaniec Lublina miał na sobie tylko slipki.

Mężczyzna został przewieziony na komisariat. Ponieważ znajdował się pod wpływem alkoholu, mundurowi przekazali go pod opiekę rodziny.

(fot. lublin112)

24 komentarze

  1. Pewnie to był Jacio z Ludwinowa.

  2. Musiała być niezłą imba.

  3. Słaby ciungnik bez webasto i chłopak zmarzł.

  4. Dziwne że nie na izbę,widocznie miał dobre znajomości że przekazali go rodzinie.

  5. Ch£opak my$la£ ze to casting do programu rolnik szula zony byl samotny i wpadl na genialny pomysl ale policjanci wszystko zepsuli

Z kraju

Sport