Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

W poniedziałek w Lublinie odbędzie się kolejny Czarny Protest

W poniedziałek 24 października w Lublinie odbędzie się Czarny Protest. Uczestnicy protestu ponownie chcą wyrazić swój sprzeciw wobec prób zaostrzenia przepisów aborcyjnych i zakazowi stosowania in vitro.

Organizatorzy protestu zapraszają w najbliższy poniedziałek od godziny 15:30 pod biura poselskie posłów PiS przy ul. Królewskiej 3 w Lublinie.

– Zabierzcie ze sobą parasolki i druciane wieszaki, które stały się symbolem tych protestów. Od 16.00 zabiorą głos przedstawiciele organizatorów i uczestnicy naszego protestu. Po zakończeniu protestu na ulicy Królewskiej zachęcamy do przyłączenia się do protestu odbywającego się na Placu Kaczyńskiego od godziny 17:00. Prosimy o uszanowanie woli organizatorów, dotyczącej braku symboli partii politycznych – informują organizatorzy protestu.

2016-10-23 09:40:56
(fot. lublin112.pl)

60 komentarzy

 1. już sobie wyobrażam to „”prawo wyboru „” -teraz to jeszcze się pilnują podczas kopulacji żeby w razie co wiedzieć kogo podać o ojcostwo-a w razie wolnego wyboru ?? ludzie przecież większość (bo nie mówię o wszystkich ) z kim chciałaby i kiedy gdzie kolowiek no bo co zawsze by miała wybór -co chwile by biegały się skrobać -gabinety ginekologiczne dopiero by były obłożone -bo skrobanie na życzenie by się co chwilkę odbywało-za nasze pieniądze !!! mało tego kobieta jak zajdze w ciąże zawsze ma wachania nastroju i jest pełna obaw-raz chce raz nie chce-wtedy by szły się skrobać a za dwa miesiące pózniej by płakały i chciały odszkodowanie od lekarzy że ją wyskrobali bo by jej hormony się poj…ły -trzbeba się pilnować wtedy nie ma problemu

 2. „uczestnicy protestów chcą tylko móc decydować sami o sobie. Nikogo do niczego nie zmuszają i nikomu nie odbierają prawa do własnych poglądów.”
  A czy abortowanym płodom nie odbierają prawa do ich własnych poglądów? Nie zabierają im prawa do możliwości decydowania o sobie?

  • dokładnie! niech sie wysterylizuja ! i niech dadza spokoj bo ośmieszają kobiety

   • No, byłoby super, ale w Polsce to jest nielegalne jeszcze bardziej niż aborcja :/ Pozbawienie się płodności to jest decydowanie o swoim ciele, i okej, ale zabicie dziecka to zabicie dziecka. Może niech na tym się skupią, żeby umożliwić sterylizację na życzenie. Na taki marsz to bym poszła. Nawet transparentów nie trzeba zmieniać. To, co się dzieje, to manipulacja. Ktoś tam na górze się śmieje i zaciera rączki, a wy, dziewczyny, myślicie, że walczycie o coś dla siebie.

 3. A ja zapraszam do Puław na

 4. Te manifestacje są żałosne, Jak widzę te relacje w tv, to widzę głównie stare, młode „nieurodziwe” sfrustrowane, zgrzybiałe i niezadowolone ze wszystkiego babki. Wykrzykują hasła „ręce precz od naszych ci..ek”. No właśnie nikt nie chce waszych ci…ek i dlatego tak jęczycie. Znalazła się grupa cwaniaków oderwanych od koryta, która dostrzegła grupę sfrustrowanych ludzi, których łatwo zmanipulować do opluwania obecnej władzy i tanim kosztem walczą o swoje stołki, rękami tychże wolnych ci..ek. Nikt wam nie zabiera decyzji co do SWOJEGO ciał. Róbcie sobie z nim co chcecie, czujesz, że masz za dużo palców, to utnij sobie kilka. Nikt ci tego nie zabrania, twoje palce twoja decyzja. Ale dziecko W TOBIE to nie jest TWOJE ciało. Dziecko to odrębne ciało, odrębna istota. A walcząc o aborcję egoistycznie odbierasz prawa (które sama chcesz mieć) temu dziecku. Przecież możesz urodzić i w szpitalu bez konsekwencji zrzec się praw do dziecka. Rzygać się chce patrząc na waszą głupotę i brak myślenia oraz w jak łatwy sposób można was omotać i zmanipulować. I idziecie jak baranki na rzeź.

 5. jakaż tu agresja tych pisiorów o onrowców…
  powinno się tym nawiedzonym kretynom podstawić pod nos zdjęcie tego co kazał urodzić Kazan…gdzie był gdy nastał czas porodu??? może jeszcze miała kobieta rodzić siłami natury to coś z 3 razy większą głową???
  która matka chce oglądać takiego potworka??? chyba jakaś zwyrodniała…zapatrzona w maciara, kaczora i rydzyka…
  a tych parę bezmózgich babonów co tu napisało niech się zastanowi, ze taliban chce wprowadzić zakaz sprzedaży nie tylko środków wczesnoporonnych, ale tabletek antykoncepcyjnych…bo edukacji seksualnej już dawno nie ma…