Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

W nocy, na ulicy, został zaatakowany maczetą. Mężczyzna trafił do szpitala, mieszkańcy mówią o porachunkach (zdjęcia)

Liczne ślady krwi na odcinku kilkudziesięciu metrów i leżący na środku ulicy ranny mężczyzna. Taki widok zastały minionej nocy przechodzące osoby w Lublinie. Od razu zaalarmowane zostały służby ratunkowe.

Wszystko wydarzyło się w piątek po godzinie 23 na ul. Rymwida w Lublinie. Mieszkańcy usłyszeli krzyki, po czym dostrzegli leżącego na środku ulicy rannego mężczyznę. Wokół było też pełno krwi. O wszystkim natychmiast zaalarmowane zostały służby ratunkowe.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ratownicy przez dłuższy czas opatrywali liczne rany na ciele mężczyzny, po czym został on przetransportowany do szpitala.

Z kolei funkcjonariusze ustalili, że 40-latek został zaatakowany przez grupę kilku mężczyzn. Posiadali oni m.in. paralizator oraz maczetę. Tę ostatnią zgubili w trakcie ucieczki. Zostało ona odnaleziona nieopodal na chodniku.

Okoliczni mieszkańcy wskazują, że najprawdopodobniej były to porachunki pseudokibiców. Swoje relacje opierają na słowach, jakie udało im się usłyszeć w trakcie zdarzenia.

Policjanci jednak na razie ustalają, co było przyczyną zajścia, jak też poszukują sprawców ataku na 40-latka. Czynności na miejscu trwały kilka godzin. W tym czasie ul. Rymwida była wyłączona z ruchu pojazdów.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Mateusz)

31 komentarzy

 1. A co to Kraków, afryka? Może by policja zrobila porządek. Bo to chyba nie jest zwykła akcja żeby zaatakować kogoś w kilka osób maczeta?
  Jak chca niech robisz sobie wałki ale coś takiego nie powinno mieć miejsca. Co lata 90 wracają?

 2. Kraków sobie gania bandę matoł po Lublinie, no nie mogę, ale beka.

 3. Że ktoś jeszcze klaszcze tym dziadom.

 4. Naznaczony Bałutami

  To na pewno turyści z patoŁodzi

 5. Wyznawcy PO i głoszącego słowo ludu ojca Tuska w akcji jak widać.

 6. To porachunki kefedronów z mefedronami jak to na LSMie ćpuny się same wykończą.

 7. To są efekty tego, że policja jest na posyłki PiS-u zamiast zajmować się przestępcami.

  • Mam nadzieję że tobą zajmą się już niebawem .

   • Bardzo możliwe. Wybory coraz bliżej, na razie niszczą konkurentów politycznych, ale ze zwykłymi obywatelami też mogą zacząć walczyć.

 8. To nie maczeta, tylko karczownik.

 9. To była honorowa ustawka o piękną niewiastę

Z kraju