690 680 960

W Lublinie odbędzie się kolejna Wymiana Roślin. Będą też warsztaty i wykłady

Po raz kolejny w Lublinie będzie można wymieniać się roślinami, kupić lub też sprzedać ciekawe kwiaty do mieszkania, a nawet adoptować te, które inni postanowili oddać. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę.

W sobotę, 27 listopada, w centrum ogrodniczym Lawenda przy al. Kraśnickiej, odbędzie się kolejna już Lubelska Wymiana Roślin. Wydarzenie organizowane cyklicznie przez administrację grupy Lubelska Wymiana Roślin, Lublin i okolice, odbędzie się już po raz siódmy. Każda kolejna edycja cieszy się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców i przyciąga wielu miłośników roślin.

Tradycyjnie już, będzie można zarówno wymieniać się roślinami, jak też kupić lub sprzedać ciekawe rośliny do mieszkania. Nie zabraknie również stołu adopcyjnego, przeznaczonego dla roślin, które inni postanowili oddać. Dostępne będą też niezbędne akcesoria czy też ozdoby.

Wstęp dla wszystkich jest bezpłatny, od sprzedawców nie są też pobierane opłaty za stoliki. Tym razem zaplanowano również warsztaty oraz wykłady. Ich tematy związane będą z odpowiednim podłożem dla roślin czy też ukorzenianiem roślin doniczkowych. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 15:00.

(fot. Elżbieta Gawryl)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas