Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

W komentarzach pochwalał zabójstwo policjanta. Łącznie usłyszał cztery zarzuty

Policjanci z Zarządu w Krakowie Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości oraz policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej zatrzymali 40-latka, który korzystając z platformy społecznościowej, publicznie pochwalał dokonanie zabójstwa funkcjonariusza Policji oraz znieważał innych policjantów.

25 komentarzy

  1. A te panie co wyzywały policjantów /są nagrania/ dlaczego nie zostały pociągnięte? Jedna taka stara za napaść na funkcjonariuszy to jeszcze odszkodowanie dostała. To są te praworządne sondy…

  2. Jednak kiedy obrońcy praworządności plują na funkcjonariuszy to ich nie skazują wolne sondy…

  3. Przepraszam Pana komendanta granatnika za szydzące komentarze, to takie żarty były, że rozwaliłeś pół komendy, prawie cywila zabiłeś i masz plaster na uszku, teraz wiem, że był Pan pokrzywdzonym i taki ma Pan status w prokuraturze(oby się nie zmienił). Głupio wyszło.

  4. Przypominam, że od 2018 do 2023 112 osób poniosło śmierć w wyniku interwencji policji. Nikt do tej pory nie usłyszał nawet zarzutów w związku ze słynnym odpaleniem granatnika w KGP. Czekam, aż wreszcie prokuratura i sądy zajmą tymi sprawami z równą determinacją, stanowczością i SKUTECZNOŚCIĄ, co wpisami tego kolesia.

    Ale widać polski wymiar „sprawiedliwości” ma inne priorytety.

  5. Szkoda, że nic nie ustalili jak im nastolatka zamarzała pod komisariatem. Szkoda, że nic nie ustalili, jak „ktoś” odpalił granatnik w komendzie głównej.

    • Jezeli sądzisz że regularny funkcjonariusz moze cokolwiek zrobic komendantowi głównemu to jestes bardziej odklejony niz Jarosław król polski.

Dodaj komentarz