690 680 960

Volvo dachowało na zakręcie. Kierowca został przygnieciony

Wczoraj wieczorem na lokalnej drodze koło Rejowca dachował samochód osobowy. Kierujący jest w ciężkim stanie.

Do wypadku doszło w piątek wieczorem w miejscowości Zalesie Kańskie w gminie Rejowiec Fabryczny w powiecie chełmskim. Dachował tam samochód osobowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volvo mężczyzna, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na pobocze a następnie dachowało.

O zdarzeniu zostały powiadomione służby ratunkowe. Na miejsce przyjechała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Jako pierwsi dotarli strażacy z pobliskiej OSP Kanie, na miejscu zastali uwięzionego pod pojazdem kierowcę. Jego głowa była przygnieciona przez dach samochodu.

Po podniesieniu pojazdu, ratownicy medyczni wyciągnęli poszkodowanego a następnie przetransportowali go do szpitala. Mężczyzna jest w ciężkim stanie. Teraz trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku. jak nam przekazano, na jezdni nie było żadnych śladów hamowania.

(fot. nadesłane – Ryszard – DZIĘKUJEMY!)
2015-10-10 17:59:47

5 komentarzy

 1. Nocą robi się zimno, może jakiś przygruntowy przymrozek i śliska droga…

 2. Oczywiście pas bezpieczeństwa zapięty za plecami to dobre i praktyczne rozwiązanie.

 3. tak ciężko było mu pasy zapiąć ?

  • Niezapięcie pasa okazało się pozytywnym zjawiskiem, samochód przygniótł kierowcę, który nie mógł oddalić się z miejsca wypadku – jak to ostatnio mają w zwyczaju czynić sprawcy nieszczęść drogowych.
   Przez to ułatwił pracę policji i jest to niewątpliwie, okoliczność łagodząca.

 4. to nie volvo… to renault na płycie podłogowej carismy… ten samochód to wstyd na mapie sukcesów i porażek marki volvo…

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas