Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Żółkiewka: Siewnik zmiażdżył stopę mężczyźnie. Interweniowało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

W czwartek po południu podczas prac polowych na terenie gminy Żółkiewka doszło do poważnego wypadku. Siewnik zmiażdżył mężczyźnie nogę.

Do zdarzenia doszło w czwartek na jednym z pól w gminie Żółkiewka. Policjanci otrzymali wezwanie do wypadku, do którego doszło podczas prac polowych.

31-letni mężczyzna wykonywał prace siewnikiem rolniczym siejąc nawóz na polu. W pewnej chwili gdy nawóz utknął w komorze siewnika, mężczyzna sam próbował nogą „naprawić problem”. W wyniku tego niemalże całkowitemu zmiażdżeniu uległa jego prawa stopa.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala w Lublinie. Trwa ustalanie wszystkich okoliczności wypadku.

2015-10-10 19:22:54
(fot. Policja Krasnystaw)

15 komentarzy

 1. he, to jest rozsiewacz nawozu, siewnik jest np do zboża, tak mówię na ucho, he

  • dobrze gada, polać Mu i w trase

  • Dobrze jest napisane bo są siewniki nawozowe jak i siewniki zbożowe. Natomiast rozsiewaczem nawozu jest np. popularny „rozrzutnik”, który służy do rozrzucania bądź rozsiewania obornika.

   • Parkiet w oborze zrywasz i rozrzucasz po polu, o rozsiewaniu obornika pierwszy raz słyszę Siać to można nasiona i do tego służy siewnik. Wymyślono go wcześniej niż nawozy sypkie. Pierdoły pociskasz. W której to szkole tak uczą? W Kijanach? Czy jak dyrektywa Unijna; Ślimaki to ryby a nawozy siejemy.

 2. Cóż to najlepszego ten Titon narobił. Oby wrócił do zdrowia jak najszybciej…

 3. Każde dziecko rozróżni siewnik od rozsiewacza nawozów……… Panie autorze proszę poprawić!

 4. pewnie ojciec nie przeszkolił go z przepisów BHP i są skutki

 5. Zdarzenie miało miejsce w czwartek, a co do korwin’a to bujaj torbe

 6. Tam to mają łeb na karku, chłop zasiał siewnikiem nawóz w żniwa zbierze i na jasień pod rzepak będzie jak znalazł po co kupować jak można „wyhodować”.

 7. Zdjął z buta rozsiewacz a ten mu oddał. Złośliwość przedmiotów martwych. Na wiosnę przeczytamy o zmiażdżeniu lewej stopy.

 8. Szkoda że głową nie „poprawiał” bo idiotę mniej by było

 9. rozsiewał nawóz siewnikiem?? 😮

 10. „Na terenie gminny Żółkiewska”- praktycznie w każdym artykule błąd…Należy odpocząć redaktorze…

Z kraju