690 680 960

Volkswagen zajechał mu drogę, wjechał więc w znak. Sprawcę ujęli świadkowie

Wymusił pierwszeństwo przejazdu, doprowadził do niebezpiecznego zdarzenia drogowego, a na koniec usiłował odjechać. Zareagowali jednak inni kierowcy.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na ul. Nadbystrzyckiej. W rejonie skrzyżowania z ul. Romantyczną samochód osobowy uderzył w znak drogowy. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem mężczyzna wyjeżdżał z ul. Romantycznej. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na jadącym w kierunku ul. Jana Pawła II fordzie.

Kierowca forda starając się uniknąć zderzenia z volkswagenem skręcił w lewo, w wyniku czego auto staranowało znak drogowy. Wtedy kierujący volkswagenem zaczął odjeżdżać z miejsca zdarzenia.

Zareagowali świadkowie, którzy ruszyli za mężczyzną i niebawem udało się im go zatrzymać. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

61
(fot. lublin112)
2018-01-11 19:04:14

17 komentarzy

 1. Jeszcze mniej policji na lubelskich drogach!!! Piraci drogowi robią co chcą i czują się bezkarnie. Przejazd na czerwonym i wymuszenia, to już oczywista oczywistość. Po co nam kolejne radiowozy, skoro jeżdżą tylko do kolizji. Co komu z pomiarów prędkości jeżeli to nie prędkość jest powodem wypadków. Policjanci próbują zaklinać rzeczywistość wpisując w 80% przypadków niedostosowanie prędkości jako powód wypadku/kolizji. To są tylko kolizje o których oni wiedzą a ile codziennie jest wy muszeń, wjeżdżania za sygnalizator na czerwonym świetle. Dzisiaj nie jest czymś strasznym przejazd przez skrzyżowanie na gasnącym żółtym czy zapalającym się czerwonym. Dzisiaj normą jest wjazd na skrzyżowanie gdy czerwone świeci się już długo. Normą i przyzwoleniem lubelskich sądów jest wsiadanie po raz kolejny po wódzie. Dopuszcza się możliwość za dodatkową opłatą zwolnienie z prac społecznych, podczas gdy jest to najdotkliwsza kara dla alkoholików.

  • Policja odbiera wolne za wczorajszą miesiączkę prezesa.

   • Pier…nij się w łeb…

   • Kubusiowi to już mózg lasuje od patrzenia jak jego „intelektualna inaczej” opozycja sam się podkłada staremu kawalerowi kaczyńskiemu.

   • Kubuś Twojemu dziadkowi to chyba emeryturę zabrali że tak pier… non stop wrzucając każdy temat, byle g***o w politykę. Zdjęcie bmw x5 z biurka też trza będzie wyrzucić? Dziadek zaskórniaków już nie da to sie nie uzbiera na swoje marzenie

   • Lubelski Koziołek

    Może masz za ciasną gumkę w berecie?

  • Bo nie ma kary.W kodeksie pracy powina być klałzula odpowiedzialności karnej finansowej . Że jak będziesz wykonywał źle swoje obowiązki to będziesz z całą surowością ukarany. Wszystcy urzędnicy z wyboru czy mianowania przykładali by się do sumienego wykonywania zawodu kolego (czajson)

 2. a skąd mają być patrole na drogach jak ludzi ubywa a wolnych etatów przybywa…….

 3. Policja na miesięcznicy kosztem obywateli , ile to jeszcze będzie trwało ????

  • Już nie długo. Ciekawe na jaki temat będziecie wyli? Co wam Shrek w zamian wymyśli? Proponuję zacząć trenować wycie do księżyca. Tylko to wam pozostanie, bo na TuSSka na białym rubikoniu raczej bym nie liczył lemingi.

 4. Najlepsze jest to duże skrzyżowanie na Trasie Zielonej i Piłsudskiego (zaraz obok posterunku policji). Stojąc „na zielonej trasie” w kierunku AQUA mam już zielone, a jeszcze 3 auta wjeżdżają wtedy na to skrzyżowanie z Placu Bychawskiego w „zieloną”. Wy też to zauważacie? Chyba nigdzie nie przeginają tak jak tam.

  • Tam od dawna nie ma już posterunku. W lokalu po policji jest jakieś stowarzyszenie sportowe dla niewidomych i niedowidzących.

 5. A co z tym od ciemno zielonej Mazdy, co wymusił i doprowadził do kolicji 3 innych pojazdów?
  Ten tu też nie powinien celować w znak tylko po hamulcu, a jak nie da rady to na dzwona z VW, zaszumiało by we łbie i może by się klepki poukładały na swoje miejsce.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…