690 680 960

Volkswagen uderzył w bariery. Dwie osoby w szpitalu (zdjęcia)

Utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy wyjeżdżający z Lublina w kierunku Warszawy. Przed węzłem Sławinek miał miejsce wypadek. Na miejscu pracują policjanci.

Do wypadku doszło w środę około godziny 21 w miejscowości Dąbrowica koło Lublina. Na przedłużeniu al. Solidarności w stronę obwodnicy Lublina, tu przed węzłem Sławinek, samochód osobowy uderzył w bariery. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalono, kierujący volkswagenem mężczyzna jechał w kierunku Warszawy. Na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na prawą stronę i uderzyło w bariery energochłonne. Następnie pojazd odbił się, zjechał na pas zieleni dzielący jezdnie i znów uderzył w bariery.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Kierowcę i podróżującą z nim pasażerkę przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest lewy pas jezdni w kierunku Warszawy.


(fot. lublin112)

13 komentarzy

 1. To wina opon.

 2. się wyklepie i będzie chłopaczyna latał ze 200km/h

 3. Energia elektryczna

  Tam jest wąsko.

 4. Na pewno jechał za wolno.

 5. Ale po co on tak zrobił,bo nie napisano???

 6. jakim baranem trzb być żeby skasowac samochód na prostej drodze, za taki popis powinn być utrata prawka bez żednego egzaminu tylko od nowa kurs

 7. Auto jak auto, ale jaki związek ze zdarzeniem mają flaszki widoczne na prawie każdym zdjęciu ?

 8. Nie mógł butelki o butelkę otworzyć i szukał o co to zrobić.

Kursy walut

 • USD 4.1887zł -0.18%
 • GBP 5.2109zł -0.04%
 • EUR 4.479zł -0.25%
 • CHF 4.6211zł -0.19%

Polub nas