Ford dachował po zderzeniu z lexusem. Czteroosobowa rodzina w szpitalu (zdjęcia)

Po tym jak kierowca lexusa wjechał w tył poruszającego się przed nim forda, pojazd dachował w rowie. Na miejscu pracują policjanci. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 18:50 w Niedrzwicy Dużej. Na ul. Bychawskiej, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 834 Niedrzwica Duża – Bychawa, zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący lexusem mężczyzna jechał w kierunku Bychawy. W pewnym momencie wjechał w tył poruszającego się przed nim forda. W wyniku tego ford został zepchnięty z ulicy i dachował w przydrożnym rowie.

W zdarzeniu poszkodowana została rodzina podróżująca fordem. Do szpitala przetransportowano cztery osoby, w tym dwoje dzieci. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują utrudnienia w ruchu. Jeden pas jezdni jest zablokowany. Strażacy wahadłowo przepuszczają pojazdy.

(fot. lublin112)

Zobacz również

21 komentarzy

 1. Ola jak masz okres to siedz cicho a nie pisz takich głupot, strażacy są tak samo od gaszenia po,zarów wypadków wypompowywania wody i zabezpieczania dachów jak i sciaganie któw z drzewa psów ze studni etc, jak nie pasuje to pindo głupia sama właź na drzewa a nie dzwonisz po pomoc. chyba że wystarczy wiatrówka i kot sam spadnie i nie trzeba strażaków.. szkoda że osp nie może odmówic pomocy komuś takiemu jak ty, wrazie pożaru sama powinnaś latać z wiaderkiem a wszyscy stać i się przyglądać.

 2. Zadziwiająca zasada zapanowała wśród zbyt wielu zmotoryzowanych – im więcej mocy w silniku tym mniej rozumu

 3. @Oli tak dla jasności kot byl zdejmowany przez dwa zastępy z JRG Bełżyce, OSP Niedrzwica Duża nie byla dysponowana do tego zdarzenia. Proponuję zapoznac sie z numerami operacyjnymi wozów bojowych a potem mówić kto gdzie byl.

 4. Osp rechta.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7765zł 0.51%
  • GBP 5.2367zł -0.06%
  • EUR 4.5345zł 0.25%
  • CHF 4.112zł -0.22%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja
  Fabryka Piosenki dla zakochanych
  Przez świat. Spotkania z podróżą znów na żywo w Chatce Żaka!
  Wystawa „W poszukiwaniu genius loci roztoczańskiego brzmienia”