Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ustalono tożsamość kobiety, która zmarła w centrum Lublina

Policjantom udało się ustalić tożsamość kobiety, której zwłoki znaleziono wczoraj w centrum Lublina. Jej partner czeka na przesłuchanie.

43 komentarze

 1. Kobietą to to było może jeszcze z dziesięć lat temu.

 2. Maleje elektorat PO. Smutne

 3. Wszyscy piszecie w komentarzach Jaka jest znieczulica wśród ludzi Ciekawe jak byście się zachowali w takiej sytuacji dla mnie jest pewno jedno że skoro pisze że kobieta zmarła trzy cztery godziny wcześniej to gdzie były służby mundurowe równie dobrze mogła się zatrzymać karetkę i sprawdzić czy wszystko jest w porządku Nie chce mi się wierzyć przecież że przez 4 godziny w tym miejscu nie przyjechał żaden radiowóz policja do straży miejskiej

 4. Szkoda kobiciny, czas na dobrą flaszkę się zrzucić i wypić za zdrowie jej pijackiej duszy.

 5. Zainteresowanie pijanym; może zacząć od egzekwowania przepisu o niesprzedawaniu alkoholu nietrzeźwym? W USA prawo jest bardziej restrykcyjne na ten temat.

 6. żaden patrol , w tej okolicy ,.., centrum się nie pokazał przez kilka godzin??????obywatelu broń się sam ,tylko po co podatki?

 7. Ok. Stało się. najlepiej zwalić winę na przechodzących ludzi. Może zobaczymy nagrania z kamer ile razy policja, straż miejska przyjeżdżala koło niej i nie zareagowała???

  • Ale ludzi przeszło więcej niż patroli przejechało, hmmm ?
   Takie pokolenie wyrosło, swój czubek nosa tylko widzi, ma same przywileje, a obowiązki mają inni.