Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ustalono tożsamość kobiety, która zmarła w centrum Lublina

Policjantom udało się ustalić tożsamość kobiety, której zwłoki znaleziono wczoraj w centrum Lublina. Jej partner czeka na przesłuchanie.

Po trwających kilka godzin policyjnych czynnościach, policjantom udało się ustalić dane personalne kobiety, której zwłoki znaleziono wczoraj na ławce przy ul. Narutowicza. Okazała się nią 46-letnia mieszkanka Lublina. Kobieta znana była z nadużywania alkoholu.

Przeprowadzone oględziny zwłok nie wykazały żadnych obrażeń, mogących sugerować, że do śmierci kobiety przyczyniły się osoby trzecie. Przebywający z nią mężczyzna, ze względu iż znajdował się pod znacznym wpływem alkoholu, został przetransportowany do izby wytrzeźwień. Nie został jeszcze przesłuchany. Odbędzie się to dopiero, gdy mężczyzna wytrzeźwieje.

Wszystko wydarzyło się w piątek wieczorem przy ul. Narutowicza w Lublinie. Na ławce ustawionej obok Teatru Osterwy leżały dwie osoby, kobieta i mężczyzna. Jeden z kierowców, widząc że nikt nie interesuje się ich losem, zatrzymał się i podszedł do ławki. Wtedy stwierdził, że kobieta nie oddycha, jest zimna i ma plamy opadowe. Prawdopodobnie mogła nie żyć już od kilku godzin.

(fot. nadesłane – Dominik)
2017-06-03 11:04:30

43 komentarze

 1. Kobietą to to było może jeszcze z dziesięć lat temu.

 2. Maleje elektorat PO. Smutne

 3. Wszyscy piszecie w komentarzach Jaka jest znieczulica wśród ludzi Ciekawe jak byście się zachowali w takiej sytuacji dla mnie jest pewno jedno że skoro pisze że kobieta zmarła trzy cztery godziny wcześniej to gdzie były służby mundurowe równie dobrze mogła się zatrzymać karetkę i sprawdzić czy wszystko jest w porządku Nie chce mi się wierzyć przecież że przez 4 godziny w tym miejscu nie przyjechał żaden radiowóz policja do straży miejskiej

 4. Szkoda kobiciny, czas na dobrą flaszkę się zrzucić i wypić za zdrowie jej pijackiej duszy.

 5. Zainteresowanie pijanym; może zacząć od egzekwowania przepisu o niesprzedawaniu alkoholu nietrzeźwym? W USA prawo jest bardziej restrykcyjne na ten temat.

 6. żaden patrol , w tej okolicy ,.., centrum się nie pokazał przez kilka godzin??????obywatelu broń się sam ,tylko po co podatki?

 7. Ok. Stało się. najlepiej zwalić winę na przechodzących ludzi. Może zobaczymy nagrania z kamer ile razy policja, straż miejska przyjeżdżala koło niej i nie zareagowała???

  • Ale ludzi przeszło więcej niż patroli przejechało, hmmm ?
   Takie pokolenie wyrosło, swój czubek nosa tylko widzi, ma same przywileje, a obowiązki mają inni.