Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Motocyklowy Dzień Dziecka: Chcą obdarować jak najwięcej dzieci, nie tylko tych ze szpitala

Jak co roku, motocykliści z okazji Dnia Dziecka organizują wyjazd do chorych i potrzebujących maluchów. Oczywiście z prezentami. Akcja ma coraz większy zasięg.

W najbliższą niedzielę motocykliści organizują Motocyklowy Dzień Dziecka.Zgodnie z tradycją wraz z prezentami udadzą się do najmłodszych – szczególnie tych chorych i najbardziej potrzebujących. Oprócz paczek, nie zabraknie innych atrakcji, wszystko po to, aby u dzieci pojawił się uśmiech, oraz żeby wspominały wizytę motocyklistów jak najdłużej.

W tym roku motocykliści postanowili zjednoczyć siły, aby w wyniku współpracy obdarować jak najwięcej dzieci i odwiedzić placówki takie jak Uniwersytecki Szpital Dziecięcy, Szpital Neuropsychiatryczny, Dom Dziecka oraz Dom Samotnej Matki. W wydarzeniu wezmą udział m.in. członkowie Stowarzyszenia Moto Inicjatywa, Moto Spot, Świdnickiego Klubu Motocyklowego USARZ, Spontanicznej Grupy Motocyklowej LSW, Grupy VAXLA, Grupy Weterańskiej Region Wschodni Motodziadygi oraz LGW Partyzant.

Uczestnicy akcji zbiorą się o godz. 9:30 na parkingu przed Areną Lublin, gdzie odbędzie się dodatkowa zbiórka prezentów dla dzieci. Po ustaleniu szczegółów o godz. 10 wyruszy parada motocyklowa w kierunku Uniwersyteckiego Szpitala dziecięcego. Z tego miejsca grupy motocyklistów pod opieką koordynatorów wyruszą do kolejnych placówek.

(fot. lublin112)
2017-06-03 09:55:11

3 komentarze

  1. Bardzo fajna i szczytna inicjatywa Tak trzymać !

  2. Rzygam tęczą! Żeby Ci motocykliści byli tacy wspaniali dla swoich dzieci

Z kraju

Sport