Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ustalono dokładną przyczynę śmierci Konrada Gacy. Prokuratura zakończyła śledztwo

Potwierdziła się wstępnie ustalona przyczyna śmierci Konrada Gacy. Zmarł on z przyczyn chorobowych. Prokuratura umorzyła więc śledztwo.

Śledczy otrzymali dokładny raport biegłych, którzy w połowie sierpnia, w Zakładzie Medycyny Sądowej w Lublinie przeprowadzili sekcję zwłok Konrada Gacy. Jest ona zgodna z wcześniejszą opinią, która mówiła o zgonie z przyczyn chorobowych. Okazało się, że doszło do pęknięcia tętniaka, co spowodowało nagłą śmierć 42-latka.

Na ciele Konrada Gacy nie znaleziono żadnych śladów, które mogły wskazywać na możliwość udziału w śmierci mężczyzny osób trzecich. W związku z tym prokuratorskie śledztwo zostało umorzone z powodu braku znamion przestępstwa.

Przypomnijmy, zwłoki lubelskiego przedsiębiorcy Konrada Gacy, znanego w całym kraju trenera i właściciela salonów fitness, zostały znalezione w czwartek 16 sierpnia. Około godziny 5 rano znalazła je jego żona w domu w Zemborzycach koło Lublina. Ciało znajdowało się na kanapie w salonie.

(fot. archiwum)
2018-09-21 20:56:01

21 komentarzy

 1. nie od dzis wiadomo.ze za rozrywkowy styl zycia placi sie najwyzsza cene?

 2. Gdyby był tor…

 3. a może tak bezpłatne TK dla każdego człowieka co 2 lata, zamiast 500+ ?

  • tTt- a co nie stać cię na przebadanie TK zabierał byś innym by sobie przedłużyć życie???Zaznaczam że ja nie pobieram 500+ bo mam dzieci dorosłe i sam zarabiałem na ich utrzymanie.Chyba masz wiatr w mosznie i nigdy nie wychowywałeś dzieci to nie znasz problemu .

 4. Profilaktyczne TK co 2 lata dla każdego onywatela – gratuluję szerokiej wiedzy medycznej.

 5. Jeśli mam być szczery, to śmierć pana Marka, taki wielki „cha” mnie obchodzi, jak małego słonia trąba.
  Logo najstarszej firmy świata mu na drogę.

  • a ty takiego logo nie dostaniesz i umrzesz w samotności i zapomnieniu

   • @ciorneoczi – wiem o tym i powiadomiłem już rodzinę, oraz parafialnego szamana, żeby nie wybierał się na mój pogrzeb, bowiem nie życzę sobie mamrotania guseł i zaklęć.

 6. A kto to był ,?

 7. Medycyna odchodzi już od TK – to przestarzała metoda, w dodatku mało dokładna. To po prostu dużo zdjęć rentgenowskich. Dokładniejsze badanie daje RM – rezonans magnetyczny – poczytajcie sobie

 8. To wszystko dlatego że w Polsce nie ma niezawisłych sądów i praworządności a PiS łamie konstytucję.

 9. Lu obojetne jaki jest temat to zawsze masz głupią wypowiedź …… żal mi ciebie smutny czlowieku .

 10. Nie rozumiem osób, które nie mają bladego pojęcia na temat tego skąd się biorą tętniak, a mimo to starają się błyszczeć „inteligencją”, pisząc, że to od narkotyków, alkoholu itd. Prawda jest taka, że tykającą bombę w głowie może mieć praktycznie każdy, tylko mało kto wie o jej istnieniu. Gdyby to zależało od trybu życia człowieka, zapewne nie chodziło by po tej planecie tylu narkomanów i alkoholików. Zapewne te inteligentne osoby nie mają w rodzinie czy nawet wśród znajomych nikogo, kto przez tętniaka umarł, albo jest niepełnosprawny. Jeśli się nic nie wie na dany temat, to się zwyczajnie nie wypowiada, a nie szerzy swoją głupotę.

Z kraju