Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Usłyszał od ekspedientki, że nie kupi alkoholu. W odwecie ugodził nożem klienta sklepu (zdjęcia)

Kiedy nietrzeźwy 48-latek usłyszał w sklepie, że nie kupi alkoholu, w odwecie ugodził nożem jednego z klientów. Ranny pokrzywdzony trafił do szpitala. Sprawca został zatrzymany i wkrótce stanie przed sądem.

W miniony piątek na jednej z ulic Starego Miasta w Zamościu doszło do ugodzenia nożem. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Mundurowi udzielili pomocy poszkodowanemu mężczyźnie, a następnie przekazali go pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego, który przewiózł 46-latka do szpitala.

– Z ustaleń policjantów wynikało, że poszkodowany 46-latek z Zamościa chwilę wcześniej robił zakupy w pobliskim sklepie. Za nim w kolejce stał mężczyzna, który był nietrzeźwy i bardzo zniecierpliwiony. W wulgarny sposób wyrażał swoje niezadowolenie twierdząc, że 46-latek zbyt wolno pakuje zakupione towary. Po zrobieniu zakupów 46-latek wyszedł ze sklepu. Po chwili na ulice wyszedł również „niezadowolony” klient. Podszedł do pokrzywdzonego i ugodził go nożem w ramię mówiąc przy tym, że przez niego ekspedientka nie sprzedała mu alkoholu. Po tym zdarzeniu sprawca uciekł – relacjonuje aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło z zamojskiej policji.

Sprawca został szybko ustalony i zatrzymany. 48-letni mieszkaniec Zamościa trafił do policyjnego aresztu. Policjanci odnaleźli również i zabezpieczyli procesowo nóż, którym podejrzany najprawdopodobniej ugodził 46-latka. W sobotę 48-latek usłyszał zarzut uszkodzenia ciała pokrzywdzonego. Za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

Usłyszał od ekspedientki, że nie kupi alkoholu. W odwecie ugodził nożem klienta sklepu (zdjęcia)

Usłyszał od ekspedientki, że nie kupi alkoholu. W odwecie ugodził nożem klienta sklepu (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

6 komentarzy

  1. To się rozbuchali w tym Zamościu ostatnio…

  2. widać skutki głodu alkoholowego…

  3. Chyba nie 5 lat a raczej dożywocie za usłowanie zabójstwa

    • Usiłowanie zabójstwa to by było, gdyby tak zranił policjanta. Niestety, ofiarą był zwykły, szary obywatel, którego życie dla reżimu jest nic niewarte i dlatego dużo „taniej” się je wycenia.

  4. Kot sąsiada też był taki agresywny,weterynarz go wykastrował.Od razu pomogło.

Z kraju