690 680 960

Upojony alkoholem jechał drogą krajową Lublin – Łęczna. Zatrzymali go inni kierowcy

Po raz kolejny świadkowie widząc kierowcę stwarzającego olbrzymie zagrożenie na drodze, nie zawahali się go zatrzymać i zapobiec ewentualnemu wypadkowi. Jak zawsze, pochwalamy tego typu postawę.

– W Turce świadkowie zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę. Trzy pasy ruchu na rondzie było dla niego za mało – poinformował nas w piątek wieczorem czytelnik. Jak się okazało, kierujący oplem mężczyzna był tak upojony alkoholem, że niewiele kontaktował, co się dookoła niego dzieje.

Przed godziną 21 mężczyzna jechał w kierunku Łęcznej. Jednak jego tor jazdy wzbudził podejrzenia innych kierowców. Mianowicie nie był w stanie utrzymać się na swoim pasie ruchu, w pewnym momencie wjechał w wysepkę ustawiona na jezdni. Gdy pokonywał rondo znajdujące się nad obwodnicą, nie potrafił obrać właściwego pasa ruchu.

Świadkowie podejrzewając, że mężczyzna jest pijany, natychmiast powiadomili policję. Widząc, że za moment może dojść do wypadku, postanowili uniemożliwić mu dalszą jazdę. Na wysokości osiedla Borek jeden z kierowców zajechał mu drogę zmuszając go do zatrzymania. Niebawem na miejsce dotarli także funkcjonariusze z komisariatu w Niemcach,

Kierowca opla trafił na komisariat, gdzie zostanie przeprowadzone szczegółowe badanie na zawartość alkoholu w organizmie. Niebawem odpowie za kierowanie autem po pijanemu. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna. Samochód z kolei zabezpieczono na policyjnym parkingu.(fot. lublin112)
2016-09-09 21:51:33

23 komentarze

  1. Lenio co Ty możesz rozkazywać?

  2. Prostak to Ty Lenio . Nie obrażaj innych bo Proboszcz nie da Ci rozgrzeszenia haha

  3. Proboszcz nie bo jest mądry , a twój guru alimenciarz aż podskoczy z zachwytu kmiotku.

    • Lenio to jakiś psychol. Broni tego „łajdaka” aż się pieni. Pewnie należy do jego „sekty”. Na kolanach na pielgrzymkę !

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie