Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ulica Staszica zostanie zamknięta dla ruchu. Kierowców czekają około dwa tygodnie utrudnień z przejazdem

W najbliższy poniedziałek zamknięta dla ruchu zostanie ulica Staszica w Lublinie. Jak informuje wykonawca, utrudnienia z przejazdem potrwają około dwóch tygodni.

W najbliższy poniedziałek, 27 lutego od godz. 8:30 zostanie zamknięta dla ruchu samochodowego ulica Stanisława Staszica na odcinku od ul. Radziwiłłowskiej do ul. Karmelickiej.

Wjazd i wyjazd z ul. Karmelickiej będzie utrzymany od strony ul. Świętoduskiej. Utrudnienia w ruchu mają związek z budową przyłączy sieci: wodociągowej, deszczowej, sanitarnej i c.o.

Jak przekazuje wykonawca, prace potrwają około 2 tygodni.

(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. piękna mącikozo-betonoza

  • Nie pasuje, to wracaj na wieś wąchac obornik, a nie będziesz go w mieście rozrzucał.

   • Tumulec pastuchu siedź cicho, jak ktoś dobrze mówi. Ten budyneczek w ogóle nie pasuje do otaczającej zabudowy, a konserwator jakoś nie protestuje i kar nie nakłada jak w przypadku innych obiektów.

 2. Może choć za to deweloper nową nawierzchnię asfaltową położy na ul Staszica

 3. To Lublin czy Ukraina?

 4. tak deweloper położy nowy odcinek od Karmelickiej do Radziszewskiego, Odcinek rozjeżdżony na przeciwko szpitala zostanie bez zmian

 5. Znając nasze realia to ze dwa miesiące będzie zamknięta

 6. Jak wygląda ta ulica !!! Tragedia jechać się nie da a to centrum Lublina !!! Żuk tak zaniedbał ulice ,że nigdy już się z tym nie wykaraskamy,Szkoda wymieniać a będą następne .

 7. Obejżyjta se z drona to będzie pięknie i łysy POchwali redakcję

Z kraju