Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Kunickiego: Zignorował fordem czerwone światło, doprowadził do zderzenia z yugo

Dzisiaj rano na skrzyżowaniu ul. Kunickiego i Mickiewicza zderzyły się dwa samochody. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

O tym, że ignorowanie czerwonego światła przynosi poważne konsekwencje, powinien wiedzieć każdy kierowca. Jednak jak co jakiś czas się okazuje, że nie wszyscy się do tego stosują. Nie inaczej było w sobotę około godziny 7 rano na ulicy Kunickiego w Lublinie.

Na skrzyżowaniu z ulicą Mickiewicza zderzyły się dwa samochody osobowe: ford i yugo. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Na szczęście okazało się, że żaden z uczestników zdarzenia nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Jak ustalili policjanci, kierujący fordem focusem mężczyzna, jadąc ul. Kunickiego od strony ul. Abramowickiej, wjechał na skrzyżowanie pomimo wyświetlanego dla jego kierunku jazdy czerwonego światła. Tym samym doprowadził do zderzenia z wyjeżdżającym z ulicy Mickiewicza yugo.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem karnym. Przez blisko godzinę ruch w tym miejscu był utrudniony.

Ul. Kunickiego: Zignorował fordem czerwone światło, doprowadził do zderzenia z yugo
Ul. Kunickiego: Zignorował fordem czerwone światło, doprowadził do zderzenia z yugo

(fot. lublin112)
2016-03-12 18:10:14

15 komentarzy

  1. Powinien odpowiadać z paragrafu o niszczeniu zabytków. 😉

  2. Fajne Yugo. A ten z Focusa spieszył się po ropę. Lubelski Handlarz Ropą. Yugo do odbudowy trzymam kciuki za właściciela. Jak coś pomoge.

  3. Sąsiad mojej rodzinki ma yugo i tak odpoczywa pod chmurką z dwa lata ten egzemplarz jest jak z fabryki w porównaniu do tamtego nawet po tej kolizji 🙂
    Mam nadzieję że wróci ten samochodzik do poprzedniego stanu

  4. O tym, że ignorowanie czerwonego światła przynosi poważne konsekwencje, powinien wiedzieć każdy kierowca – pisze 112.
    A ten tu był odrębnego zdania – jak np. sędzia Trybunału Konstytucyjnego
    Wolno mu, demokrację mamy (podobnież).

Z kraju