Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ul. Jana Pawła II: Zderzenie radiowozu z audi na skrzyżowaniu. Dwie osoby trafiły do szpitala

W środę wieczorem na skrzyżowaniu ul. Filaretów z ul. Jana Pawła II doszło do zderzenia radiowozu policji z autem osobowym. W rejonie zdarzenia występują duże utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 18 na skrzyżowaniu ul. Filaretów z ul. Jana Pawła II. Jak ustaliliśmy na miejscu zdarzenia kierujący radiowozem, jadąc ul. Filaretów od strony centrum, zderzył się z Audi poruszającym się ul. Jana Pawła II w kierunku ul. Krochmalnej.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja. Dwie osoby podróżujące audi zostały przetransportowane do szpitala.

W rejonie wypadku występują duże utrudnienia w ruchu, tworzy się korek na ul. Jana Pawła II oraz na ul. Filaretów.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia. Z relacji świadka, z którym rozmawialiśmy, wynika że kierujący radiowozem wjechał na czerwonym świetle na skrzyżowanie uderzając w bok audi, które następnie zjechało na pas zieleni i uderzyło w słup. Radiowóz miał włączone sygnały dźwiękowe i świetlne.

2017-12-20 18:22:21
(fot. lublin112.pl, nadesłane Paweł, Grzegorz, Mariusz)

48 komentarzy

  1. Radiowóz jechał bardzo, bardzo powoli. Pani kierowczyni startowała z odległości o ponad połowę bliższej niż ta w której ja znajdowałem się od radiowozu. Powinna słyszeć i widzieć sygnały lepiej niż ja. A były słyszalne pomimo włączonego radia. Uderzyła go w koło i prawy róg. Ten ciężki, ledwo toczący się samochód odrzuciło całkiem nieźle w lewo. Myślę, że tak ostro startowała bo jej się wydało że zdąży przed radiowozem. Bóimy się takich pań za kierownicą. Mam nadzieję że wielkiej krzywdy sobie i tej dziewczynce nie zrobiła.