690 680 960

Zamiast hamulca, wcisnęła pedał gazu. Staranowała dwa auta, zatrzymała się w zagajniku

Pięć aut zostało uszkodzonych na al. Warszawskiej w Lublinie w jednym tylko zdarzeniu. Sprawców jest za to dwóch.

Do zdarzenia doszło w środę po południu na al. Warszawskiej w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z al. Kraśnicką zderzyło się pięć aut. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak wstępnie ustalono, kierujący samochodem ciężarowym mężczyzna jechał od strony ronda Honorowych Krwiodawców. Zmieniając pas jezdni zaczepił o poruszające się w tym samym kierunku audi.

Kierująca nim kobieta widząc co się stało, zamiast na hamulec, wcisnęła do oporu pedał gazu. Auto zaczęło przyspieszać, przejechało przez wysepkę rozdzielającą pasy ruchu, zjechało na przeciwległy pas jezdni i uderzyło w oczekujące przed światłami volkswagena i dacię. Dacia siłą uderzenia wjechała w stojącego obok renaulta. Rozpędzone audi zjechało zaś na chodnik i zatrzymało się w pobliskim zagajniku.

Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli poważniejszych obrażeń ciała. Kierowcy pojazdów byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112, nadesłane – Adam)
2017-12-20 18:14:29

22 komentarze

 1. No idiotka, bo jak inaczej nazwac?

 2. Gdyby moją audi dodała gazu to na 5 samochodach by się nie skończyło ^^

 3. kierujacA???

 4. Czy jest w stanie wyjaśnić, kto według prawa jest winny spowodowania kolizji, Audi z pozostałymi osobowymi samochodami ? Kierowca ciężarowki czy Audi ?

  • No raczej audi. Nie może być tak, że jak ci ktoś stuknie w samochód, to możesz bezkarnie przejechać się po mieście, rozjeżdżając pieszych, obijając inne samochody i drzewa, a potem wszystko zgonić na niego. 😉

 5. Ona wogóle nie powinna mieć prawa jazdy jak myli hamlec z gazem

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas