690 680 960

Ul. Głęboka: Wjechała toyotą na czerwonym, zderzyła się z volkswagenem

Kończą się utrudnienia na skrzyżowaniu ulic: Głębokiej i Pagi w Lublinie. Po południu zderzyły się tam dwa samochody osobowe.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 14 na ulicy Głębokiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ulicą Pagi zderzyły się dwa samochody osobowe: toyota i volkswagen. Jak wstepnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierująca toyotą kobieta, zignorowała wskazania sygnalizacji świetlnej.

Wjeżdżając na skrzyżowanie na czerwonym świetle zderzyła się z prawidłowo jadącym ulicą Głęboką w kierunku ul. Narutowicza volkswagenem. Pomocy natychmiast udzielili przejeżdżający w pobliżu ratownicy medyczni. Jedna osoba, kierowca volkswagena, została przetransportowana do szpitala.

Badanie alkomatem wykazało, że oboje kierujący byli trzeźwi. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okolicznosci zdarzenia. Przez blisko dwie godziny ruch w tym miejscu był utrudniony.

(fot. lublin112, nadesłane – Monika)
2016-09-16 16:34:37

6 komentarzy

  1. Gdyby tych kurtyn nie odpalilo to moznaby powiedziec ze szkody znikome

  2. i znowu BABA ZA KIEROWNICA ???

  3. Prawidłowo jadący volkswagen? Brzmi dziwnie…

  4. Nastepma Lola w yarisie.uwazajcie na kierowcow w yarisach!!!

  5. Do wszystkich jadących od Sowińskiego i zawracających na tym skrzyżowaniu: NA SKRZYŻOWANIU NIE MOŻNA ZAWRACAĆ!!!. STRZAŁKA ZIELONA TYLKO DO SKRĘTU W LEWO W WILEŃSKĄ. NIE DOŚĆ, ŻE ZAWRACACIE W NIEDOZWOLONYM MIEJSCU, TO JESZCZE WJEŻDŻACIE PRAWIDŁOWO SKRĘCAJĄCYM Z WILEŃSKIEJ W GŁĘBOKĄ!!!

Kursy walut

  • USD 4.3354zł 0.21%
  • GBP 5.369zł 0.8%
  • EUR 4.7239zł 0.34%
  • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas