Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ukraińcy uderzyli w drzewo. Nie żyje jedna osoba

W popołudniowym wypadku na krajowej 17 pod Krasnymstawem zginęła jedna osoba. To pasażerka auta, które uderzyło w drzewo.

Do wypadku doszło w piątek po południu w miejscowości Zakręcie pod Krasnymstawem. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący hondą mężczyzna, z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na pobocze i bokiem uderzyło w drzewo.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. W pojeździe znajdowało się pięć osób: kierowca w wieku 22 lat a także cztery pasażerki w wieku 18-40 lat. Wszyscy to obywatele Ukrainy. Do szpitala przetransportowane zostały cztery osoby podróżujące hondą. Jedna z pasażerek, która siedziała tuż obok kierowcy, znajdowała się w krytycznym stanie. Lekarzom nie udało się uratować 40-latce życia. Zmarła w wyniku ciężkich obrażeń ciała.

Badanie trzeźwości nie wykazało, by kierowca spożywał alkohol. Ustalane są szczegółowe okoliczności zdarzenia jak również jego przyczyny.

(fot. policja)
2015-09-18 21:56:33

17 komentarzy

 1. „(…) Lekarzom nie udało się uratować -latce życia.” What?

 2. Błagam… zatrudnijcie kogoś do redagowania tych postów pod względem stylistycznym. Polonistą nie jestem ale płaczę jak czytam takie zlepki…

  • A dla mnie nie ma większego znaczenia jak jest napisane ze strony stylistycznej. Nie trudno domyślić się, że kobieta miała 40 lat ale jesli jesteś takim strażakiem to pewnie zastanawiasz się nad tym czy wąż podczas podawania wody rozciągnie się czy skurczy o 2 mm po czym wyciągasz kartkę i stojąc przed pożarem dokonujesz stosownych obliczeń odnośnie strat ciśnienia i wydajności prądownicy uwzględniając siłę i kierunek wiatru jak również temperaturę wody …Przecież w raporcie z przebiegu akcji gaśniczej to powinno się znaleźć. Dajże spokój człowieku!

 3. Widziałem ta Hondę i gdy jeszcze mówili że wszyscy żyją się dziełem szkoda że tak jest 🙁

 4. Biedne drzewo

 5. było zapi……. jak to wszyscy ukraincy u nas robią?

 6. Wiecej tych drzew niech tam rosnie !!!!

 7. Szkoda kazdej osoby ktora zginie jak mozna pisac zeby wiecej roslo drzew czy tak sie cieszycie z czyjegos wypadku co za znieczulica , ta kobieta ktora zginela nie byla winna to nie ona prowadzila auto, mozna obwiniac kierowce ale i to nie w kazdym przypadku rozna sa zdarzenia losowe wspolczuje rodzinie i zal mi WAS ktorzy tak podchodza do takich spraw chyba nie macie bliskich osob rodziny bo kazdy moze wyjsc i nie wrocic do domu

  • lepiej wszystkie wyciąć i własnym smrodem oddychać? Wolę tlen niż spaliny. A kretynowi chodziło raczej o wycinkę wszystkich w odległości zapewne 100m od drogi. Zapomniał jednak o zasypaniu rowów, gumowych słupach itp.

   • Oczywiscie lepiej kogos obrazic i wyzwac , Jak chcesz miec czyste powietrze proponuje przeprowadzic sie do lesniczowki , ciekawe czy tak samo bys podchodzil /a jak by Twoj bliski uderzyl z takim skutkiem w takie drzewo

    • Nareszcie doczekałem się formułki na którą zawsze czekam ” …ciekawe czy tak samo byś podchodzil /a jak by Twój bliski…”.
     Wysokich lotów toto nie jest, ale pokiwać z politowaniem główką jest nad czym. 🙂

     A zaspokajając ciekawość małolaty „majcia” odpowiadam: tak smamo bym podchodzil

  • Z tego co widzę kolega wyżej napisal w sposób ironiczny… Ludzie kto komu życzy śmierci albo drzew w niewlasciwym miejscu i czasie? Jezeli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to nie odpowiadaj na post bo nie masz pojecia co autor mial na myśli…dziekuje dowidzenia.

 8. To zginęła moja koleżanka, osierociła dziecko, które zostało zupełnie bez rodziców… Była lwowianką narodowości polskiej z ukraińskim obywatelstwem. Córka rozpoczyna studia w Lublinie, w tej właśnie sprawie matka jeździła do Polski…

  • traumatolog publiczny (nie mylić z domem publicznym)

   Jak osierociła studiujące dziecię – to zdecydowanie źle może wpłynąć na przyjmowanie wiedzy