690 680 960

Ugryzł policjanta w rękę. W czasie transportu do komendy kopał i opluwał funkcjonariuszy

19-letni mieszkaniec Szczebrzeszyna odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy policji. Młody mężczyzna w czasie interwencji wulgarnie obrażał policjantów, kopał, opluwał i gryzł.

W sobotę wieczorem w Szczebrzeszynie doszło do bójki pomiędzy mężczyznami. Na miejscu interweniował patrol policji. We wskazanym miejscu mundurowi zastali dwóch mężczyzn. Jeden z nich, który miał uderzyć zgłaszającego był również agresywny w stosunku do funkcjonariuszy.

Mężczyzna krzyczał, używał słów wulgarnych, był pobudzony i nie reagował na żadne polecenia mundurowych. Po krótkiej chwili mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany. W czasie transportu do komendy w dalszym ciągu był agresywny, wyrywał się, kopał i opluwał policjantów. Funkcjonariusza, który próbował przytrzymać agresora ugryzł w dłoń. W trakcie czynności wulgarnie obrażał funkcjonariuszy. Działanie 19-latka spowodowały u policjantów niegroźne obrażenia ciała.

Mężczyzna po zbadaniu przez lekarza, został umieszczony w areszcie. Od 19-latka została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu oraz narkotyków.

Wkrótce agresywny 19-latek usłyszy zarzuty znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

2018-09-17 17:03:00
(fot. lublin112.pl)

17 komentarzy

  1. no bez jaj, panowie policjanci za to że dali się sponiewierać powinni dostać naganę. Zapomnieli po co mają pałki, kajdanki, tasery i w ostateczności broń palną? Pragnę przypomnieć że kilka gram ołowi ma zadziwiające właściwości uspokajające rozluźniające. Raz pałą przez pusty łeb, łapki na plecki, za ciasne kajdanki i siedzi jak trusia.

  2. jest też druga strona medalu, we Wrocławiu zmarł chłopak, są nagrania tortur paralizatorem i co ? ktoś siedzi ? siedzą te małolatki co im nie zapłacili w żabce owszem , siedzą 🙂

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin