Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Uczennica podstawówki miała zostać zgwałcona. Sprawę bada prokuratura

Kilkunastoletnia dziewczynka miała zostać zmuszona do odbycia stosunku seksualnego. Tak przynajmniej wynika ze złożonych przez nią zeznań. Sprawą zajęła się prokuratura.

Do gwałtu miało dojść w miniony weekend. Ofiarą gwałtu jest uczennica jednej ze szkół podstawowych w Białej Podlaskiej. Z zeznań dziewczynki wynika, że wszystko wydarzyło się w trakcie towarzyskiego spotkania, a sprawcą miał być jego uczestnik.

Od razu po tym, jak o zdarzeniu powiadomieni zostali policjanci, sprawę przekazano do Prokuratury Rejonowej w Białej Podlaskiej. Tam w obecności biegłego psychologa oraz opiekunów nieletniej, odbyło się jej przesłuchanie.

Śledczy ze względu na charakter sprawy, a przede wszystkim na dobro dziewczynki, nie chcą informować o jej szczegółach. Wiadomo jednak, że prowadzone jest intensywne śledztwo w tym kierunku. Za gwałt na osobie poniżej 15 roku życia grozi od 3 do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-06-20 22:24:33

9 komentarzy

 1. Uczennica podstawówki i towarzyskie spotkanie,co tu komentować.

  • Wytłumacz co nieprzyzwoitego widzisz w towarzyskim spotkaniu??? To mogła być na przykład impreza urodzinowa koleżanki.Gwałt jest czynem przestępczym i żadna okoliczność go nie usprawiedliwia.

   • Gwałt jest czynem przestępczym……za wyjątkiem Wesołowskiegi i Gila,pozdrowienia z Dominikany

  • Do ja, a co widzisz takiego złego w towarzyskim spotkaniu? A jak idziesz do sąsiadów na pogadanki, czy do koleżanek to , to nie jest towarzyskie spotkanie?

 2. Cyrk będzie jak się okaże, że wymyśliła sobie historię. Bo w przypadku dzisiejszej młodzieży trzeba brać pod uwagę każdą wersję.

 3. Cichobiorek cichodajek

  To ja już nic nie wiem – miał zgwałcić, czy zgwałcił?
  Bo jeśli „miał”, a nie zgwałcił, to będzie odpowiadał za usiłowanie gwałtu, a nie gwałt.
  Drobna różnica, choć pod celą zarówno są traktowani ci co „mieli”, jak i ci co zgwałcili.

 4. Jak zmyśliła ? z dziećmi się nie współżyje !

 5. Stu dwunasty niedorzecznik

  „…miała zostać zgwałcona” – wg. mnie ktoś taki niecny czyn zaplanował, a potem zaniechał, a więc nie zgwałcił, bo dopiero „miał”, czyli zamierzał, a z nieznanych powodów se zrezygnował

 6. Wyroku nie było, a przynajmniej potwierdzenia świadków czy obdukcji. Nie można pisać na pewno, żeby potem nie odwoływać.

Wiadomości z info112