690 680 960

Ucieczkę volkswagenem zakończyli dachowaniem. Kierujący pijany, pasażer z amfetaminą (zdjęcia)

Nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać. Jak się okazało, 30-latek był pijany, a swoją ucieczkę zakończył dachowaniem. Mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania, zaś przy pasażerze auta mundurowi znaleźli amfetaminę.

W miniony piątek przed południem policjanci z Kocka w trakcie patrolu jednej z miejscowości zauważyli volkswagena i postanowili zatrzymać kierującego do kontroli. Jak się okazało mężczyzna w trakcie jazdy nie trzymał prostego toru. Po włączeniu sygnałów świetlnych i dźwiękowych kierowca golfa zamiast zwolnić i się zatrzymać, podjął ucieczkę.

Mundurowi ruszyli w pościg za uciekających samochodem. Po przejechaniu krótkiego odcinka drogi kierujący golfem na łuku drogi stracił panowanie nad autem, wjechał do przyrożnego rowu i dachował. Z rozbitego auta wydostali się dwaj mężczyźni i zaczęli uciekać pieszo. Szybko jednak zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy.

Po zbadaniu stanu trzeźwości, okazało się, że 30-letni kierujący miał ponad pół promila alkoholu w organizmie. Ponadto podczas sprawdzania w policyjnych bazach danych okazało się, że nie ma uprawnień do kierowania pojazdami. Kierowca przyznał, że uciekał bo był pijany. W trakcie dalszych czynności podczas przeszukania 38-letniego pasażera samochodu, w przedniej kieszeni bluzy policjanci znaleźli woreczek strunowy z proszkiem koloru białego. Po badaniu testerem okazało się, że jest to amfetamina. Substancja została zabezpieczona.

Wkrótce obaj mężczyźni staną przed sądem. 30-latek odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, jazdę bez uprawnień, a także za niezatrzymanie się do policyjnej kontroli. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i sądowy zakaz kierowania pojazdami. Pasażer odpowie zaś przed sądem za posiadanie środków narkotycznych, co zagrożone jest karą więzienia do lat 3.

Ucieczkę volkswagenem zakończyli dachowaniem. Kierujący pijany, pasażer z amfetaminą (zdjęcia)

Ucieczkę volkswagenem zakończyli dachowaniem. Kierujący pijany, pasażer z amfetaminą (zdjęcia)

(fot. Policja Lubartów)

9 komentarzy

 1. A to Franek Paciaciaków tych ino spode lasu. Łun dobry szofer i traktorzysta. Jak łun jeździ Łursusem c330 ho ho nikto mu nie dorówna. Po co mu jakieś prawo jazdy. Nie trzymać chłopa ino puścić. Drobiazg płacze w domu żona brzemienna – szkoda chłopa.

 2. ale glupie te wiesniaki mlode

 3. Tępić pijanych wsio ków ebanych.

 4. Redakcjo , nie macie tego newsa czy nie chcecie go zamieścić/ to już go macie/. Pijana w ciąży wjechała do rowu w Wojciesxkowie ,potrzebne było cesarskie cięcie. I tu news NOWIRODEK BYL PIJANY. Brawooo mamusia.

 5. Buraki niedomyte czemu tu się dziwić

 6. 30 latek taki kulturalny, pod sklepem wszystkim się kłania, nawet nieznajomym.

 7. Prawomyślny, na lewo żyjący

  Wyraźnie widać że Bóg wyraźnie jest TW policji.

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.3634zł -0.14%
 • GBP 5.3183zł -0.53%
 • EUR 4.6091zł -0.57%
 • CHF 4.7869zł -0.34%

Polub nas