Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Twierdziła, że miała zielone. Nagranie dzisiejszego zderzenia aut na ulicy Kunickiego

Nagranie z samochodowej kamerki naszego czytelnika rozwiało wszystkie wątpliwości co do winy w popołudniowym zderzeniu dwóch aut na ulicy Kunickiego. Kierująca citroenem o mało nie potrąciła także pieszego.

43 komentarze

 1. Pomyliła kółko z garami!!!

 2. Z miejsca zabrac prawo jazdy, no co za gnida tępa. Jak kolorow nie rozroznia to niech w domu siedzi

 3. A może ona jest daleko widzem na skrzyżowaniu z zembożycką było zielone .

 4. Krysia Błądynka

  Ale jaki problem w kolorze świateł skoro postanowiła i już.Tak jak 25% kierowców postanawia i żadne przepisy nie obowiązują.

 5. Wiklinowy Nocnik

  niedosc ze slepa to i tepa, do pierdla i zabrac kwity dozywotnio dla []

 6. Aaron Fleischmann

  To są skutki przepuszczania kobiet w drzwiach i przyzwyczajania ich, że wszędzie mają pierwszeństwo. W ogóle cały przebieg tego zdarzenia jest do bólu kobiecy: najpierw przejeżdża na czerwonym świetle, bo przecież jest kobietą, wiec zawsze ma pierwszeństwo, a potem w żywe oczy kłamie, że miała zielone, bo kobieta ma zawsze rację, nawet gdy nie ma racji i powodowana babską ambicją będzie się upierać przy swoim. Nie przyzna się do winy, bo przecież pokora również nie jest mocną stroną kobiet.

  Mnie też zazwyczaj rażą seksistowskie komentarze, ale zachowanie tej kobiety to po prostu wykwit paskudnej, babskiej mentalności.

  • E tam, mezczyzni tez klamia. Jak ktos chce doope ratowac, to czy baba, czy chlop- beda lgac jak najeci.

   • Mimo wszystko, kobiety pod tym względem są perfidniejsze. Zawsze jeszcze na koniec, na zawołanie, jedna z drugą może się rozpłakać

 7. Po długiej analizie, chłopy niestety my nie mamy racji, nie mamy…
  Zielone jednak było. Przecież gdy przejeżdżała po pasach spojrzała w lewo „zielone”, prawo też „zielone”… zapomniała spojrzeć w górę, tam było „czerwone”.
  🙂

 8. Brawo Ty! XYZ