Trzy osoby zginęły w tragicznym wypadku koło Lublina. Kierowcy się śpieszyło (zdjęcia)

Całkowicie zablokowana jest droga pomiędzy Lublinem a Bełżycami. Na miejscu tragicznego wypadku pracują policjanci. Wyznaczone zostały objazdy.

107 komentarzy

 1. Jeżdżę tą drogą raz w miesiącu i za każdym razem na tym odcinku jestem świadkiem wykroczenia Do tej pory myślałem że to przypadek.

 2. Od kilku dni jeżdżę tym odcinkiem drogi i zauważyłem że najlepszy moment do wyprzedzania to prosta ze skrzyżowaniem na pawlin plus przejście dla pieszych brawo Wy. Tylko szkoda niewinnych

 3. Przynaję rację

  mam to samo.

 4. Skąd ofiaruje ile.lat

 5. Zawsze to jednego półmózga mniej na drogach, więc bezpieczniej, szkoda tylko że zabrał ze sobą niewinne osoby.

 6. Czasem jeżdżę ta trasą i w okolicahch Radawca jest chyba źle wyprofilowany zakręt i niepotrzebna linia przerywana (powinna być ciągłą) oraz te okropne głębokie rowy (nie wiem co za baran je wymyślił). Kiedyś mówiono, że neibezpieczne są przydrożne drzewa a ja uważam, ze te rowy bardziej. Można by uciec na pobocze bo z przeciwka wyprzedza jakiś baran ale nie ma gdzie mamy tylko wybór albo czołówka, albo głęboki „grób” zamiast pobocza albo modlić się by idiota zdążył zjechać z naszego pasa. Tu tylko moze być czołówka abo śmierć w glębokim rowie. Nie ma gdzie uciec przed pędzącymi i niebezpiecznie wyprzedzającymi kretynami. Jadąc od Konopnicy przed Radawcem jest taki łuk z przrywaną linią i lekkie wzniesienie. Nie raz widziałem sytuację jak z obu stron jednocześnie próbują na tym zakręcie wyprzedzać. Nie lubię tego odcinka drogi tuż przd dojazdem do tej miejscowości.

  • W tym miejscu o którym piszesz właśnie był wypadek , nie pierwszy i nie ostatni , sam tam nieraz wyprzedzam bo od BP jest cały czas lina ciągła i wcześniej nie ma jak , więc jak się trafi zawalidroga która ciągnie sznur pojazdów 2 km to później każdy próbuje w tym właśnie miejscu wyprzedzać na siłę , ale niektórzy albo nie maja czym (za mało km w mobilu), albo są tacy co zabierają się do tego jak pies do jeża i są sytuacje , że trzeba uciekać po poboczach bo jedzie na czołówkę , więc stwierdzam , że tam powinna być wymalowana linia ciągła , bo dużo wypadków jeszcze będzie w tym miejscu.

 7. rejestracje LOP to największa plaga tamtych okolic ci ludzie nie potrafią jeździć nawet po prostych odcinkach drogi tak sie konczy zdawanie praw jazdy przez wiesniakow na wsi gdzie sa dwie ulice na krzyz wystarczy ze jeden z drugim wyjedzie ze swojej wsi i zupelnie nie potrafia sie zachowac na drodze czasem mam wrazenie ze jak ktos ma LOP w rejestracji to celowo robi wszystko odwrotnie niz wymagaja tego przepisy i kultura jazdy jak widze LOP w rejestracji to juz profilaktycznie wole zachowac nie 100m a 500m odstepu czy zjechac maksymalnie albo przepuscic takiego kierowce nawet jesli to ja mam pierwszenstwo bo to sie konczy zawsze tak samo a ich kultura i obycie na drodze to jest taki dramat ze nie da sie tego opisac zadnymi slowami

  • @Mirosław @strażak. Jak najbardziej zgadzam się. Też zauważyłem te wielkie rowy i ten łuk drogi i do takich samych wniosków doszedłem. Cała ta droga (między CPN-ami) jest niebezpieczna, zjazdy na obwodnice też ryzykowne, rondo – koszmar (a co zimą?) . To teraz niech mi miejscowi jeszcze powiedzą co z BIAŁĄ BMW? Ile lat jeszcze będzie jeździł 100-120/h po bocznych drogach? aż kogoś trafi? Po kilkanaście razy dziennie słychać piłowanie jego silnika, zakręty bez widoczności ścina.

   • Czyżby chodziło o białe stare BMW serii 5? Zauważyłem takiego osobnika, który zawsze i wszędzie rusza z piskiem łysych opon.

 8. „Śpieszyło się im”…. Ciekawe, czy policzyli ile mogą nadgonić na takim odcinku? 3 min? 4? Czy jeszcze mniej i tylko do pierwszych świateł? Warto było?

 9. nie no, skoro „spieszylo im sie”, to maja wybaczone. takie glaby to w polu kapusty chyba rosna.

 10. Oj prosze sie pomodlic za nich

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia