690 680 960

Trzech upojonych alkoholem nastolatków spało na ścieżce rowerowej (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem w Lublinie znaleziono trzy nastoletnie osoby, z którymi nie dało się nawiązać żadnego kontaktu. Jak się okazało, były one upojone alkoholem praktycznie do nieprzytomności.

We wtorek po godzinie 20:30 kierowcy przejeżdżający ul. Choiny w Lublinie zauważyli trzy młode osoby, które bez ruchu leżały na ścieżce rowerowej. Podejrzewając, iż mogło się im coś stać, natychmiast powiadomili służby ratunkowe. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wyjaśniał nam świadek zdarzenia, nastolatkowie wyglądali, jakby ktoś ich potrącił. Byli praktycznie nieprzytomni. Zanim na miejsce dojechali ratownicy medyczni, jeden z nich oprzytomniał i oddalił się z miejsca. Pozostali dwaj bełkotali niezrozumiale, co wskazywało, iż są kompletnie pijani.

Potwierdzili to policjanci. Jak wyjaśniał nam kom. Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, jeden z nastolatków został przewieziony do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego, drugiego zaś odebrał ojciec. Policjanci ustalają teraz, czy nastolatkowie sami zakupili alkohol, czy też zostali nim poczęstowani.

(fot. nadesłane)

18 komentarzy

  1. To ten słynny Pan , , Fijolek , , co kiedyś był w drogówce w Łęcznej , ktoś wie ?

  2. Szkoda, że nie trafili na Północną i na dyżur Pana sierżanta sztabowego Piotra xxx, On szybko wybił by Im z głowy takie pomysły, pozdrawiam Panie Piotrze 🙂

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas