Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Kobieta była już na przejściu, kierująca kią nie wyhamowała. W pieszą uderzyło audi

Wczoraj po południu na jednej z ulic Biłgoraja doszło do zderzenia dwóch pojazdów i potrącenia pieszej. Poszkodowana kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Do placówki medycznej przetransportowano również kierującą audi.

Do wypadku doszło w środę około godziny 12.30 w rejonie skrzyżowania ulic Lubelskiej i Targowej w Biłgoraju. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów przed przejściem dla pieszych i potrąceniu starszej kobiety. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

– Wstępne ustalenia pracujących na miejscu policjantów wskazują na to, że 40-latka kierująca audi zatrzymała się przed przejściem, żeby przepuścić znajdującą się na nim kobietę. Jadąca za nią kią 52-latka nie zachowała należytej odległości od poprzedzającego ją pojazdu i najechała na tył audi. Siła uderzenia była tak duża, że pojazd ten uderzył w pieszą 73–latkę – relacjonuje aspirant Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

Piesza oraz kierująca audi zostały przetransportowane do szpitala. 40-latka w przeciwieństwie do pieszej nie odniosła poważnych obrażeń. Seniorka pozostała w szpitalu. Uczestniczki zdarzenia, jak ustalili policjanci, były trzeźwe.

– Ustalamy dokładne okoliczności zdarzenia i apelujemy o przestrzeganie przepisów oraz ostrożność na drodze – dodaje aspirant Joanna Klimek.

PRZECZYTAJ

Trwają intensywne poszukiwania zaginionej mieszkanki Lublina (zdjęcia)

Jeden komentarz

  1. Wina pieszej, mogła akurat tego dnia z domu nie wychodzić. Co za ludzie.

Dodaj komentarz