690 680 960

Trasa Lublin – Warszawa zablokowana po wypadku. Korek ma blisko 10 kilometrów (foto)

Zderzenie pojazdów na obwodnicy Garwolina. Jak alarmują kierowcy, utworzył się duży korek. Jezdnia w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 20 na obwodnicy Garwolina. Na drodze ekspresowej S17 Lublin – Warszawa, na wysokości miejscowości Sulbiny, na jezdni w kierunku Warszawy, miało miejsce zderzenie pojazdów.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak nam przekazano, obecnie trwają działania ratunkowe.

Ruch w kierunku Warszawy jest całkowicie wstrzymany. Kierowcy utknęli w długim korku, sznur aut ma już blisko 10 km. Pojazdy kierowane są objazdem przez miasto.

(fot. nadesłane – Konrad)

29 komentarzy

  1. Stuknęło się 5 aut. 2 osoby zabrała karetka do szpitala. A teraz najlepsze. Policja nie otwierała drogi, bo czekała na wiadomości ze szpitala, czy zakwalifikować zdarzenie jako WYPADEK czy STŁUCZKĘ. Do tego czasu nie robili nic, bo jak stłuczka to można puścić ruch, a jak wypadek to trzeba PRZEPROWADZIĆ CZYNNOŚCI. Po 2 godzinach kazali się cofać pod prąd do zjazdu na Garwolin. Po objechaniu przez Garwolin i wjeździe na S17 okazało się , że na trasie też już puścili ruch….

  2. Polscy kierowcy nie nauczą się jeździć.

  3. Osoby stojące w tym korku oczywiście założyły kamizelki i przeszły za bariery? Czy nie, bo dobre rady dają innym, a sami mają je w nosie?

Kursy walut

  • USD 4.0202zł 0.73%
  • GBP 5.0656zł 0.47%
  • EUR 4.3382zł 0.34%
  • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas