Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek w Teresinie. Bus wypadł z drogi, 18-latek zginął na miejscu

W piątek po południu w Teresinie, na trasie Chełm – Hrubieszów, doszło do tragicznego wypadku. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia busa z autobusem.

Do zdarzenia doszło po godzinie 15 na drodze wojewódzkiej nr 844 w miejscowości Teresin w powiecie chełmskim, na trasie Chełm – Hrubieszów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu busa z autobusem.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem na ukraińskich numerach rejestracyjnych uderzył w autobus stojący w zatoce przystankowej. Po zderzeniu bus odbił się i spadł z nasypu po drugiej stronie drogi, a następnie dachował.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 18-latek, który wypadł z busa. Pięć osób z tego pojazdu odniosło niegroźne obrażenia. Nikt z pasażerów autobusu nie wymagał interwencji medycznej.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana, w chwili obecnej ruch odbywa się bez utrudnień. Jak nam przekazano, obywatele Ukrainy zmierzali w kierunku granicy.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

2 komentarze

  1. Ciekawe czy to nie był ciemny Trafic.

  2. To jest zatoka autobusowa, czy też miejsce wydzielone na jezdni?