690 680 960

Tragiczny wypadek w Teresinie. Bus wypadł z drogi, 18-latek zginął na miejscu

W piątek po południu w Teresinie, na trasie Chełm – Hrubieszów, doszło do tragicznego wypadku. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia busa z autobusem.

Do zdarzenia doszło po godzinie 15 na drodze wojewódzkiej nr 844 w miejscowości Teresin w powiecie chełmskim, na trasie Chełm – Hrubieszów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu busa z autobusem.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący busem na ukraińskich numerach rejestracyjnych uderzył w autobus stojący w zatoce przystankowej. Po zderzeniu bus odbił się i spadł z nasypu po drugiej stronie drogi, a następnie dachował.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł 18-latek, który wypadł z busa. Pięć osób z tego pojazdu odniosło niegroźne obrażenia. Nikt z pasażerów autobusu nie wymagał interwencji medycznej.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana, w chwili obecnej ruch odbywa się bez utrudnień. Jak nam przekazano, obywatele Ukrainy zmierzali w kierunku granicy.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

3 komentarze

  1. To norma,to co te szoszony wyczyniaja na drogach to masakra.Kupione PJ.na Ukrainie plus przemeczenie kierowcy i mamy skutek.Za 200 usd masz PJ razem z meldunkiem i wszystkimi formalnosciami. Plaga szaleje po polskich drogach kompletnie nie znając znaków ani przepisów.

  2. Ciekawe czy to nie był ciemny Trafic.

  3. To jest zatoka autobusowa, czy też miejsce wydzielone na jezdni?

Kursy walut

  • USD 4.348zł 0.51%
  • GBP 5.3595zł -0.03%
  • EUR 4.7089zł -0.15%
  • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas