690 680 960

Tragiczny wypadek przy trasie S17 Lublin – Warszawa. Jedna osoba nie żyje (zdjęcia)

W piątek po południu na „starej” drodze krajowej Lublin – Warszawa doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu. Obecnie trasa w rejonie zdarzenia nadal jest zablokowana.

Do wypadku doszło w piątek przed godziną 17 w Lubicach w powiecie otwockim, w gminie Kołbiel. Na „starej” drodze krajowej Lublin – Warszawa, biegnącej wzdłuż trasy S17, czołowo zderzyły się dwa pojazdy osobowe – lexus i audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG Otwock, WSP Celestynów, OSP Lubice, OSP Gadka, OSP Kołbiel, OSP Gocław, pogotowie ratunkowe, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W rejonie wypadku ratownicy zastali dwa dość mocno uszkodzone auta osobowe, po czołowym zderzeniu. Jak przekazują strażacy w zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby. Niestety jedna osoba, kobieta będąca pasażerem lexusa, mimo starań ratowników poniosła śmierć na miejscu. Kierowcy obu pojazdów zostali przewiezieni do szpitala. Mężczyźni byli trzeźwi.

W rejonie wypadku nadal zablokowana jest droga. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych przyczyn i okoliczności zderzenia obu pojazdów.

(fot. OSP Gocław)

5 komentarzy

  1. Tyle straży do 1 wypadku. Czy w każdym samochodzie strażackim był 1 strażak?

  2. tak sie konczy kozakowanie bo mam cos tam L , A

  3. Więcej strażaków niz gapiów.

    • Daj spokój, tego typu komentarz jest nie na miejscu, jeśli nie masz nic mądrego do napisania to daj sobie spokój.

Kursy walut

  • USD 4.1903zł -1.17%
  • GBP 5.2543zł -0.31%
  • EUR 4.5148zł -0.36%
  • CHF 4.6332zł -0.52%

Polub nas