Tragiczny wypadek na przejściu dla pieszych. Nie żyje 67-latka potrącona przez mercedesa

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki miał miejsce w centrum Krasnegostawu. Nie udało się uratować życia kobiety, która została potrącona przez samochód osobowy.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 9:15 na ul. Okrzei w Krasnymstawie. Na odcinku między ul. Chmielną a Sienkiewicza kobieta została potrącona przez samochód osobowy. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych. W przechodzącą przez jezdnię 67-letnią kobietę wjechał kierujący mercedesem mężczyzna. Piesza doznała poważnych obrażeń ciała i jej życia nie udało się uratować.

Obecnie w miejscu wypadku pracuje ekipa dochodzeniowo-śledcza. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności, których celem jest ustalanie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia.

Droga jest całkowicie zablokowana. Wprowadzono objazdy ulicami miasta.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

46 komentarzy

  1. A przecież samochód z przodu nie jest cały z szyby i np jeśli pieszy jest na przejściu z lewej strony i przechodzi do prawej ,to go w ogóle nie widzimy-patrzac w wąski kwadracik przedniej szyby.Napisalem kwadracik,bo niestety,tak bywa , że ludzie patrzą jedynie stricte na wprost

    • No to trzeba zakazać używania pojazdów z „kwadracikami na przedniej szybie”. Rower, motocykl, hulajnoga. Te pojazdy niczego nam nie zasłaniają.

  2. Franiu jak tak czytam te twoje mądrości ,to dochodze do jednego wniosku .Nie masz prawa jazdy i nigdy nie jezdziłeś autem …gdybyś miał to byś wiedział ze czasem nawet mimo skupienia i uważania co się dzieje przed autem ,zdarzają się takie okolicznosci że nawet najlepszy kierowca nie jest w stanie zapobiec nieszczęsciu

  3. Do tego przepisu z pierwszeństwem pieszego powinien być jeszcze jeden zapis ,,obowiązek pieszego zatrzymania się przed przejściem” ta jedna może dwie sekundy a nie doszło by wielu nieszczęść.
    ps. Franiu nie rozmnażaj się! Ale jak możesz się rozmnażać jak jesteś tylko wytworem redakcji.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi