Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tak poseł z naszego regionu powitał przedstawicieli koalicji. Interweniował marszałek Sejmu (foto)

Wiele emocji wzbudza wyrok sądu dla posła z naszego regionu Mariusza Kamińskiego oraz Macieja Wąsika. Politycy PiS nie uznają orzeczenia, co wyraźnie dziś zaznaczyli podczas posiedzenia Sejmu.

154 komentarze

 1. Produkuj bachory tylko do tego się nadajesz. W kraju trzeba niewolników pracowników aby zapitalali na moją wysoką emeryturę. A ty i bachory żyj z socjalu niemoto ???

 2. Siłowe, bezprawne zajęcie TVP, atak na PAP, zmobilizowane kolumny policji i zgoda na przyjęcie z Niemiec muzułmańskich migrantów. Akcja zaplanowana od dawna. Osłabić i zniszczyć potencjał Polski – polskimi rękami. Spacyfikować i podporządkować. Po to przysłali Tuska.

 3. Efekciarska awantura z TVP była zaplanowana i wliczona w ryzyko krytyki zagranicy. Dlaczego Tusk się nie bał, przecież jest podszyty tchórzem? Bo ma poparcie zagranicy. Naprawdę liczy się zgoda na przyjęcie migrantów. Hołd uległości. Przełamanie lodów. Będą następne zdrady.

 4. KE ogłosiła porozumienie ws paktu migracyjnego. Tzn że Tusk zgodził się na wszystko. Spacyfikowali TVP Info. Zakneblowali krytykę. Wcześniej zwolnili szefów służb specjalnych, podporządkowali wojsko i policję. To jest wrogie przejęcie państwa.

 5. Karpiński w UE
  Gawłowski w Senacie Koperciarz to samo

  a Nowak wychodzi z pierdla
  to są standardy bolszewii

 6. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Nic im nie zrobisz, zostaliśmy 11 landem niemieckim ,jeszcze tylko brakuje tego by Sikorski pojechał do Lawrowa i się z nim przytulał i palił fajki na balkonie

 7. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

  Teraz pani gersdorf i pan neuman przejmą nadzór nad sądami i będzie sprawiedliwość wszędzie TVNowska I Tuskowa

 8. Banda rudego szwaba powinna być zdelegalizowana natychmiast i ogłoszone nowe wybory

 9. Każdy kto głosował na peło powinien mieć wypalone na czole kretyn żeby łatwo można było ciemniaków rozpoznać na ulicy i pluć mi w twarz.

  • Właśnie dlatego wielu niezdecydowanych poszło głosować. Dla zwolennika pis każdy, kto nie jest z pis, jest zdrajcą. Ludzie mają tego dość. Twoim zdaniem, tylko wyborcy pis mają monopol na patriotyzm. Dopóki nie było pis, ludzie byli dla siebie ludźmi, niezależnie od poglądów. Pis zakończył te czasy.

 10. Widać elektorat „pisiorow” na pierwszy rzut oka. Słaba składnia, dużo bledow ortograficznych, merytoryczne błędy, brak ogłady i ciągle obrażanie. Zawsze jedna myśl: nie jesteś za PiS to jesteś za PO. Nie wiem czy wiecie ale są też inne partie. PiS pokazał jak łatwo jest manipulować nieukami, idiotami i debilami. Według mnie prawa głosu powinno się pozbawić ludzi nieaktywnych zawodowo. Jeżeli nic od siebie nie dajesz to nie decyduj komu to dać. PiS partia patologii i emerytów. Starzy ludzie proszę nie głosujecie już wcale. Mieliście swoje życie. Dajcie decydować młodym którzy mają je przed sobą.
  ***** ***

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112