Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Szczury odgryzły kobiecie głowę. Ciało znaleźli najbliżsi ofiary

Pojechali w odwiedziny, natknęli się na makabryczne znalezisko. Starsza kobieta była martwa, jej tułów leżał w jednym pomieszczeniu, głowa w drugim.

Wszystko wydarzyło się w minioną niedzielę w Łopienniku Podleśnym. Do mieszkającej tam samotnie 85-letniej kobiety przyjechali w odwiedziny syn oraz wnuk. Po wejściu do domu natknęli się na makabryczne znalezisko. Starsza kobieta nie żyła, natomiast jej ciało było rozczłonkowane. Tułów znajdował się w jednym pomieszczeniu, głowa z kolei w drugim.

O zdarzeniu powiadomiona została policja, a następnie prokuratura. W domu kobiety przeprowadzone zostały czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności śmierci 85-latki. Wstępne oględziny zwłok wykazały, że kobieta nie żyła od ok. dwóch tygodni. Ciało znajdowało się już w stanie rozkładu. Co więcej, kobieta zmarła w sposób naturalny.

Na miejscu ujawniono z kolei liczne ślady gryzoni. Najprawdopodobniej po śmierci kobiety szczury odgryzły denatce głowę i przeciągnęły ją do sąsiedniego pomieszczenia. Ciało decyzją prokuratora zostało zabezpieczone celem wykonania sekcji zwłok. Jej wyniki mają określić dokładną przyczynę śmierci kobiety.

2017-10-05 17:26:48
(fot. pixabay.com)

51 komentarzy

 1. Uwaga cenzura na lublin112…

 2. przynajmniej kolejnej swietej krowy na przejsciach mniej i moge sie baardziej relaksowac w swojej e60 535d a biedaki w szrotach kijankach i innych skodach niech placza bo przeciez zawsze musza przepusicic swieta krowe…. nawet szczury madrzejsze od dziadow w wieswagenow hehehehehe

 3. jetpack_remote_comment

  Q…wa. i śniadanie szlag trafił nie mówiąc o kolacji. Przeklęte szczury. Gwarantuje wam nie chcielibyście się znaleźć na miejscu syna i wnuka. Taki widok zostaje w pamięci. Radzę zatrudnić armię tresowanych kun celem pozbycia się szczurów.

  • Niedorzecznik prasowy Miasta Inspiracji

   Po co zaraz kuny? Szczury są na tyle inteligentne, że wyniosą się same, przecież wyraźnie napisano, że ciało babci zabezpieczono, a więc zabrano im michę i wyniosą się,

 4. pewnie dzień przed odwiedzinami miał być listonosz.taka przypadkowa zbiezność terminu odwiedzin,moją matkę brat też po 20 odwiedza

 5. Nasuwa się tylko jeno słowo,albo dwa,skandal i żenada!

 6. A co na to obrońcy zwierząt? Szczury dla nich taka selekcję powinny robić tylko najlepiej im samym.