Szczątki ludzkie w jeziorze Białym: Kobieta utonęła w ubiegłoroczne wakacje?

Kobieta, której szczątki wyłowiono z jeziora Białego, mogła stracić życie nawet rok temu. Jak wstępnie ustalono, na szczątkach nie ma śladów działania osób trzecich.

Ciało, którego szczątki zostały wyłowione z wody jeziora Białego mogło się tam znajdować od ubiegłorocznego sezonu wypoczynkowego. Biegli ustalili, że odnaleziona połowa ciała należała do dojrzałej, bardzo szczupłej kobiety o wzroście od 159 do 170 cm. Obwód pasa kobiety został określony na ok. 62 cm. Wstępne oględziny, nie wykazały również złamań kości ani również działań żadnych narzędzi, które by mogły się przyczynić do jej śmierci. Z kolei to, że ciało było rozczłonkowane, to skutek czynników środowiskowych, przez które uległo ono rozpadowi.

Kobieta ubrana była w czarną spódnicę z plisami z charakterystyczną zapinką „haftką” po stronie wewnętrznej, niebieski 4,5-centymetrowy pasek z metalową klamrą i ciemną bieliznę typu bokserki. Spódnica została ręcznie skrócona a brzeg nie posiadał obróbki krawieckiej. Pomimo wielokrotnego przeszukiwania okolic, a także dna jeziora, nie natrafiono na pozostałą część ciała denatki.

Śledczy cały czas intensywnie pracują nad ustaleniem tożsamości kobiety. Jak do tej pory przeanalizowano ponad 200 spraw związanych z zaginięciem w ostatnich dwóch latach kobiet pasujących do ustaleń. Jednak jak do tej pory, żadna ze spraw nie pasowała szczegółami do odnalezionych szczątków. Sprawdzane są nie tylko zaginięcia kobiet z naszego regionu, lecz również z całego kraju. W sezonie wakacyjnym, przyjeżdżają tam tysiące osób z całej Polski, więc nie musi to być mieszkanka woj. lubelskiego.

(fot. policja)
2015-06-13 08:00:55

10 komentarzy

 1. Co ona robila ubrana w jeziorze?

 2. Przynajmniej może trochę luźniej zrobi się nad białym jak ci bardziej wrażliwi odpuszczą sobie.

 3. Chyba ktokolwiek zgłosił zaginięcie dziewczyny? Rodzina jakas na bank coś zgłaszała, DNA zawsze można porównać

 4. A węgorze dorodne, tłuściutkie. Palce lizać. Pozdrawiam amatorów wędkowania nad Białym. Bartek co ona mogła robić? to już wiesz – karmiła ryby. Ktoś sobie wiele trudu zadał, by mieć dobrą przynętę z importu.

  • Jej, jacy ludzie są bezczelni .. Brak słów. Ciekawy czy miło by Ci było czytać jakby to kogoś od Ciebie z rodziny znaleźli takiego, a ktoś by sobie żartował z tego. Pomyśl !

 5. Niestety Spławik ma rację ,topielec czy ktokolwiek inny moczący się w wodzie dokarmia ryby .Taka jest prawda .

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9591zł -0.54%
  • GBP 4.9043zł 0.39%
  • EUR 4.4465zł -0.44%
  • CHF 4.1804zł -0.03%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”
   Pierwszy w sezonie zlot food trucków w Lublinie
   DARMOWY KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET
   Zaproszenie na akcje terenowego poboru krwi RCKiK w Lublinie