690 680 960

Sygnał od Czytelniczki. „Zboczeniec napierał na mnie ciałem, dotykał po udzie genitaliami”

Niepokojące zgłoszenie otrzymaliśmy od jednej z naszych Czytelniczek. Jak twierdzi, w jednym z autobusów komunikacji miejskiej, ocierał się o nią mężczyzna w średni wieku.

Nasza Czytelniczka przesłała nam wczoraj na maila niepokojącą informację opisującą zdarzenie z jednego z pojazdów komunikacji miejskiej. Jak relacjonuje, wczoraj rano około godziny 7:30 w autobusie linii nr 10 przysiadł się do niej mężczyzna w wieku około 45 lat.

Po chwili pasażer zaczął naciskać ciałem na naszą Czytelniczkę, „wbijając” ją w okno, a następnie po udzie dotykał genitaliami. Kobieta zwróciła uwagę na zachowanie mężczyzny i wstała, ale otworzyły się drzwi autobusu i mężczyzna wybiegł z pojazdu.

– Piszę, aby ostrzec inne kobiety. Mężczyzna ubrany był w niebieską pikowaną kurtkę i spodnie czarne dresowe oraz miał czarny kaszkiet – opisuje mężczyznę Czytelnika.

Jak nam przekazano, o całym zdarzeniu została poinformowana policja.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

39 komentarzy

 1. Ledwo wprowadzili darmowe dla emerytów i już zaczęły się fantazje…

 2. Miałam praktycznie identyczna sytuacje, w autobusie linii 2 wczoraj , z opisu wynika że był to ten sam,, Pan,,. Masakra mam nadzieję że znajdzie się w rękach Policji

 3. Monitoring jest w autobusie więc Policja pi zgłoszeniu powinna go przejżeć

 4. Sprawa została zgłoszona na Policję. Odezwało się kilka kobiet, które spotkały tego samego gościa, na tej samej trasie. Gość ma tatuaż na twarzy obok oka więc pewnie recydywa go czeka…

 5. Maciej Zimetraci

  Żołnierz Wyklęty. Niedawno był dzień pierogów i bohaterów z Zaleszan przecież.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas