Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Strażacy wyłowili z rzeki worek z kociętami

Dzisiaj wieczorem w rzece przepływającej przez Wąwolnicę strażacy natrafili na worek, w którym coś się ruszało. Po wydobyciu worka na brzeg okazało się, że w środku znajdowało się sześć kociąt.

Do zdarzenia doszło dzisiaj wieczorem w Wąwolnicy w powiecie puławskim. Dwóch strażaków z OSP Wąwolnica wyłowiło z przepływającej przez miejscowość rzeki Bystra, worek na śmieci, w którym znajdowało się sześć kociąt.

O znalezisku została powiadomiona policja, zwierzęta zaś trafiły pod opiekę fundacji pro zwierzęcej. Trwa ustalanie, kto dopuścił się tego czynu. Osoba ta musi liczyć się z odpowiedzialnością przed sądem.

2018-09-19 22:07:01
(fot. OSP Wąwolnica)

12 komentarzy

  1. felczer vet z klauzulą sumienia

    No narodzie.Spieszcie do cudownego źródełka w Wąwolnicy aby czerpać wodę mającą moc uzdrawiającą.No bo przecież kocięta przeżyły.Ponadto w wodzie jest mnóstwo kurzu i spalin z pobliskiej szosy.Woda niczym z Lourdes.Taką samą moc uzdrawiającą ma woda z cudownego źródełka w Krasnobrodzie usytuowanego poniżej drogi i gnojownika z którego ścieki zasilają źródełko.Ileż tam salmonelli i gronkowca złocistego.Tylko pić i zdrowić.

    • Mylisz się. Rzeka to co innego niż źródło przy kościele. Co nie zmienia faktu, że przy źródle jest tablica informująca iż woda nie nadaje się do spożycia.

Z kraju