690 680 960

Stopy procentowe w górę. Po raz kolejny wzrosną raty kredytów

Rada Polityki Pieniężnej podjęła decyzję o podwyższeniu stopy referencyjnej NBP o 0,50 pkt proc., tj. do poziomu 2,25%. Oznacza to dla kredytobiorców wyższe raty.

54 komentarze

 1. Ale kraj potrzebuje kredytowych niewolników tacy ludzie będą charować do końca życia za psie pieniądze.

 2. do BezKredytu ,a ty masz w ogóle zdolność kredytową łajzo ? Każdy normalny człowiek ma kredyty czy to biedniejszy czy bogatszy ale nawet w umowach kredytowych nikt nie przewidzi takiego tępa wzrostu stóp ! Mądrzysz się i zapewne nadal mieszkasz z rodzicami cwaniaczku .

 3. Deweloper ale o czym ty piszesz ? Cała Polska ma kredyt w biliony a ty udajesz inteligentnego i dziwisz się dlaczego ludzie biorą kredyty ? Ano tak jest ,możesz nic się w życiu nie dorobić ,przejeść pensję albo skromniej żyć i spłacić dom ,mieszkanie

  • Jak się nie ma z czego spłacać to się kredytów nie bierze.

  • A Ty należysz do grupy, wszyscy biorą to ja też. Pragnę Ci uzmysłowić, że nie wszyscy.Niektórzy uważają że najpierw trzeba zarobić a potem wydawać, nie na odwrót.

  • ale głupoty wyp[isujesz…” każdy ma kredyt”..Ja z moją rodziną Go nie mamy…zyje Nam się dobrze..bez szaleństw..ale dobrze….nie wiesz chyba czym jest pieniądz i jakimi prawami się rządzi….

  • poczytaj trochę mądrych portali biznesowych i potem gadaj! jakie wszyscy? czy wiesz że w pierwszej połowie 2021 Polacy kupli mieszkań za 21mld zł! w tym za 11 mld za GOTÓWKĘ (całość wpłaty) ! i gdzie ta bieda jak ponad połowa kupiona bez kredytu. I jak się tyra na etacik w budżetówce to się ma kredycik, ale jak się ma głowę na karku, biznes, ciężko pracuje a nie cały dzień kawki to spokojnie można odłożyć kasę i nie być uwiązanym do końca życia na kredycie.

   • Na pewno Polacy? Jakbyś tak je czytał to byś wiedział że to kapitał zagraniczny kupuje masowo i podnosi ceny spekulacją.

    • a jakbyś czytał jeszcze dokładniej. Zagraniczne fundusze inwestycyjne „Ich aktywność została przez firmę JLL oszacowana w pierwszym półroczu na równowartość około 2,6 mld zł ” czyli tak czy siak mniejszość…reszta tej kwoty kupiona przez Polaków.

 4. Już sąsiad jeden samochód sprzedał bo kredyt go ciśnie a taki cwaniak był nowe mieszkanie dwa auta i wszystko na kredyt a teraz tyra po 12 godz. Bardzo dobrze ukruci się tym nowobogackim nic tak nie cieszy jak cudze nieszczęście.

 5. Raty w górę, pensje w dół. Nowy ład.
  Ludzie, co mają większy kredyt, mieszkaniowy, czy inny, to przeważnie zarabiają więcej, niż najniższa krajowa. Oni dostają po d…pie podwójnie. Do tego wszechobecna drożyzna. Droższe kredyty dla przedsiębiorców, to też spadek rozwoju przedsiębiorstw.
  Ale tych, co na PIS głosowali, nie powinno się żałować. Mają co wybrali.

 6. Krach, krach, idzie krach.

 7. Odbiór odpadów

  W końcu zaczną ludzie oszczędzać a nie śmietniki pełne niezjedzonej żywności nowe ubrania i obuwie w śmietnikach.

 8. W Polsce jedyne co jest tanie to przyzwoitość. Za 500 zł Polacy oddali władzę komuchom i teraz będą za to płacić.

 9. Chcieliście PiS-u, no to go macie.
  Skumbrie w tomacie bęc!

  To było oczywiste od czasów „ekonomii księżycowej”, którą zaczęli tu uprawiać.

 10. Nigdy więcej rządów PO.

Kursy walut

 • USD 4.3269zł -0.22%
 • GBP 5.302zł -0.63%
 • EUR 4.6069zł -0.31%
 • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas