690 680 960

Stoczek Łukowski: Zderzenie pociągu z ciężarówką. Na miejscu pracują służby ratunkowe

W piątek po południu w Stoczku Łukowskim pociąg zderzył się z ciężarówką. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w piątek po południu około godziny 13. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Stoczku Łukowskim, na drodze w stronę Osin, pociąg zderzył się z ciężarówką. Na miejscu interweniowało pięć zastępów straży pożarnej, karetki pogotowia ratunkowego oraz policja.

Jak poinformował nad serwis informacyjny lukow24.pl, pociąg towarowy zderzył się ciężarówką marki Scania. W wyniku tego wypadku poszkodowana została jedna osoba, jednak odmówiła zabrania do szpitala. Została jej udzielona pomoc na miejscu zdarzenia.

Obaj kierujący, tak maszynista jak i kierowca ciężarówki w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Funkcjonariusze policji ustalają dokładne okoliczności wypadku. Droga w rejonie przejazdu kolejowego jest całkowicie zablokowana.


Większy widok mapy2015-03-06 15:56:05
(fot. lukow24.pl, wideo YT bombel1970)

8 komentarzy

 1. Niby co ma do ustalenia Policja ? Pociąg niespodziewanie wymusił pierwszeństwo na samochodzie ciężarowym ? 😉 Od czasu śmierci Janusza Kuliga zatrzymuję się przed każdym (podkreślam każdym) przejazdem kolejowym bez względu na to, czy strzeżony czy nie, czy jest znak „stop” – ja się zatrzymuję i sprawdzam. Po śmierci Janusza ruszyła kampania „Zatrzymaj się i żyj” http://www.bezpieczny-przejazd.pl . To tylko chwila zatrzymania, ale jeśli komuś nie chce się znów rozpędzać samochodu ? Wczoraj, na obwodnicy Lubartowa, gdy jak zawsze zatrzymałem się na przejeździe, kierowca ciężarowego Volvo otrąbił mnie i oświecił długimi….

  • a tam gdzie nie ma znaku stop ani nie jeżdżą pociągi a są tory też się zatrzymujesz?

   • Wiesz jak oznakowany jest przejazd kolejowy ? Znaki drogowe to takie tabliczki przy drodze 😉

  • Masz rację, że tak robisz. Niestety niektórym brak kultury stąd to trąbienie. To kraj wiecznego pośpiechu…

  • Jeżeli nie było STOPu, to dobrze zrobił. Tam gdzie nie ma takiego znaku, nie ma też potrzeby się obligatoryjnie zatrzymywać, bo jest dobra widoczność. Przez takich ultra-ostrożnych nie jedna kolizja już była.

   • Masz rację bardzo dobrze zrobił… wpierd… się pod jadący pociąg. Twoja logika mnie powala.

 2. A tych mniej ostrożnych na cmentarzach coraz więcej

 3. stanek dobrze ze sie zatrzymujesz przed przejazdami ale pamietaj o sprawdzeniu w lusterku wstecznym czy np kierowca ciezarowego volvo nie roztrzaska cie gdy gwaltownie przed nim zachamujesz, ja was rozumiem ale jezdzac ponad polowa kierowcow podczas hamowania nie spoglada w lusterko czy nie wystawia na siebie wyroku w ten sposob. co z tego ze ty zahamujesz jak wyladujesz w szpitalu. pamietaj mysl za siebie i innych bo czasem inaczej sie nieda. pozdrawiam

Kursy walut

 • USD 4.0181zł -0.04%
 • GBP 5.0458zł -0.27%
 • EUR 4.3303zł -0.07%
 • CHF 4.5913zł -0.25%

Polub nas