Dzień Dobry TVN na żywo z naszego regionu

W niedzielę poranny program telewizji TVN będzie nadawany nie z warszawskiego studia a z naszego województwa. Ekipa przyjedzie do Zamościa.

W Dzień Kobiet, czyli w niedzielę 8 marca, do Zamościa przyjedzie ekipa telewizji TVN. Zamiast ze studia w Śródmieściu Warszawy, będzie stąd nadawany na żywo poranny magazyn „Dzień Dobry TVN”. Program będzie realizowany na Rynku Wielkim przed Ratuszem. Jak zawsze, nie zabraknie rozmów z zaproszonymi gośćmi, kącika kulinarnego, relacji reporterów czy prognozy pogody.

Z okazji przypadającego na niedzielę Dnia Kobiet w programie będzie także wiele atrakcji związanych z tym świętem. Zapowiadany jest m.in. recital Rafała Brzozowskiego. Pierwsze wejście na antenę będzie o godz. 9. „Dzień Dobry TVN” będzie nadawany z Zamościa po raz drugi. Ostatni raz ekipa programu była w tym mieście osiem lat temu, 5 września 2008 roku.

W niedziele mieszkańcy Zamościa będą mogli także za darmo korzystać ze znajdującego się również na Rynku lodowiska. W ten sposób Ośrodek Sportu i Rekreacji, w związku z końcem sezonu, postanowił sprawić prezent miłośnikom jazdy na łyżwach. W godzinach od 8 do 14 lodowisko będzie bezpłatne dla każdego chętnego.

(fot. lublin112)
2015-03-06 19:01:51

Zobacz również

Jeden komentarz

  1. TVNowi mówimy do widzenia, a nie dzień dobry

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!
Wirtualne spotkanie z Kombatantem AK i NZW ppor. Włodzimierzem Korsakiem