Starszy mężczyzna powiesił się w szpitalu. Niebawem miał zostać wypisany do domu

Trwa ustalanie, dlaczego starszy mężczyzna targnął się na swoje życie w chełmskim szpitalu. Pacjent był po operacji i miał wracać do domu.

Policjanci oraz prokuratura ustalają szczegółowe przyczyny i okoliczności śmierci jednego z mężczyzn przebywających w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Ceramicznej w Chełmie. W poniedziałek przed godziną 7 rano, pracownicy szpitala znaleźli nieżyjącego już pacjenta.

Mężczyzna powiesił się w jednym ze szpitalnych pomieszczeń. O zdarzeniu powiadomiona została policja. Funkcjonariusze podczas oględzin nie stwierdzili, aby do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie. Śledztwo w tej sprawie prowadzi również chełmska prokuratura.

Jak ustaliliśmy, ofiarą jest 80-letni mieszkaniec Chełma, który przebywał w szpitalu na oddziale urologicznym. W ostatnich dniach przeszedł zabieg operacyjny, jego stan zdrowia się poprawił i dzisiaj miał zostać wypisany do domu.

(fot. archiwum)
2017-02-27 19:00:51

Zobacz również

10 komentarzy

 1. pewnie albo nie miał gdzie wrócić albo tam gdzie miał wrócić czekało go piekło …

 2. O to już kolejny człowiek co umarł w tym szpitalu, jak mnie pamięć nie myli, ostatnio został jakiś znaleziony w toalecie.

  • Czytelniku – w Szpitalach już nie jeden pożegnał się z tym światem i nie zawsze przy pomocy naszych często niedouczonych lekarzy ( ci bardziej światli do „ciepłych” krajów się udali).
   Bywały przypadki nieprzymuszonego rozstawania się z tym światem i pewnie jeszcze nie jeden targnie się na swoje życie w Szpitalu.
   Uważam, że jest to bardziej humanitarne odejście w zaświaty niż np. kładzenie się w poprzek torów kolejowych i czekanie na zimnie i mrozie aż pociąg nadjedzie.

 3. Oglądał ‚wiadomości’ wielokrotnie i miał dość rzeczywistości.

  • Ja bym się skłaniał, że raczej tvn. Poprawny politycznie, który złego słowa na nachodźców nie powie mimo iż demolują i terroryzują kilka krajów na tym kontynencie.

 4. Co za żenada. Pajac z ciebie i tyle, normalny człowiek nie żartuje ze śmierci drugiego człowieka, ale ty jak widać normalny nie jesteś. Kiedyś ciebie też może zapiec, pamiętaj o tym, bo nie wiadomo co komu jest pisane, a karma wraca…

  • Naburczałeś na „konkretnego” jakby to on osobiście powiesił dziadka.
   Jakby człowiek nie żartował to trzeba by się z tego świata zabierać natychmiast, albo jeszcze szybciej.

   • Serio uważasz, że czyjaś śmierć jest najlepszym powodem do żartów? Jest tysiące innych rzeczy z których można żartować, ale nie czyjaś śmierć i tyle.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7255zł -0.15%
  • GBP 5.092zł -0.63%
  • EUR 4.5354zł 0.1%
  • CHF 4.2102zł 0.12%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL