690 680 960

Stała z kilkuletnią córką na poboczu czekając na pomoc. W kobiety oraz w ich auto wjechała kierująca fiatem (zdjęcia)

Dwie kobiety na tym samym zakręcie straciły panowanie nad pojazdem. Toyota wpadła do rowu, z kolei fiat potrącił dwie osoby i uderzył jeszcze w toyotę. Kierująca wraz z dzieckiem trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 7:50 w miejscowości Motycz. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że na drodze powiatowej prowadzącej od Uniszowic zderzyły się dwa auta, oraz potrącone zostały dwie osoby. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Kozubszczyzny i Bełżyc, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca toyotą kobieta na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem. Auto wpadło w poślizg po czym zjechało do rowu. 38-latka wraz z 3-letnią córką nie odniosły żadnych obrażeń ciała, wyszły z auta i stały na poboczu oczekując na przyjazd pomocy.

Po pewnym czasie nadjechała fiatem kolejna kobieta. W tym samym miejscu również straciła panowanie mad pojazdem, w wyniku czego auto potrąciło obie osoby, po czym uderzyło w znajdującą się w rowie toyotę.

Kobieta z toyoty wraz z dzieckiem zostały przetransportowane do szpitala. Jak nam przekazano, na szczęście nie doznały one poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. OSP Kozubszczyzna)

28 komentarzy

 1. ot, balbiny na asfalcie, wyprawiają cuda !!!

 2. mistrzynie prostej.

  • a od kiedy łuk jezdni to jest prosta?Człowieku czytaj ze zrozumieniem no chyba że ty nie odróżniasz łuku od prostej

 3. te komentarze są żałosne

  • Żałosne to jest stanie na poboczu z dzieckiem w pobliżu miejsca w którym wpada się w poślizg. To była tylko kwestia czasu.

   • Masz rację, powinny stać na środku jezdni!

    • Powinny stać w bezpiecznym miejscu od kolizji a nie sterczały w tym miejscu gdzie przeleciał samochód ktory ich zepchną do rowu a nie potrącił tyle w temacie

 4. Setki samochodów przejechało i nic tylko babom ślisko było.

  • Klos obsilzgla ropucho powiedz ile masz punktów na koncie bo ja już wiem że prawko powtarzales

 5. mieszkam niedaleko od tego niebezpiecznego miejsca.Każdego dnia jest wyciągany samochód z rowu.Kobiety dziś miały pecha zdarza się

 6. Warto się zastanowić czy paniom prawo jazdy potrzebne skoro nie potrafią poruszać się po drodze. Za spowodowanie zagrożenia jedna i druga powinny odpowiedzieć.

 7. Czyżby fiksacja wzroku?.

 8. widzę że same trolle to komentują

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas