Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Stado koni galopowało pomiędzy samochodami drogą krajową nr 17

Zdarzały się już przypadki, że na drogach pojawiały się zwierzęta gospodarskie, jednak były to zawsze pojedyncze sztuki. Tym razem drogą galopowało stado koni.

Na nietypowy widok natknęli się dzisiaj rano kierowcy jadący drogą krajową nr 17 Zamość – Hrebenne. Od miejscowości Łabunie, po trasie w kierunku Tomaszowa Lubelskiego, galopowało stado koni. Zwierzęta przez kilka kilometrów biegały pomiędzy jadącymi samochodami, stwarzając bardzo duże zagrożenie w ruchu drogowym. Na szczęście nie doszło do żadnego poważniejszego zdarzenia. Jak nas poinformowano, konie uciekły z jednego z gospodarstw w miejscowości Wierzbie. Udało się je złapać w rejonie miejscowości Budy.

(wideo – nadesłane)
2017-01-14 20:37:26

22 komentarze

  1. Może to były renifery św Mikolaja???

  2. Czy konie mnie słyszą???

  3. uciekły przed ,,dobrą zmianą ” no ale sie nie udało

  4. Uciekały po azyl na Ukrainę do przejścia w Hrebennem bo taki dobrobyt w PRL

  5. Kierowco! Dlaczego nie pojechałeś dalej za końmi. Taka okazja a on nie dokończył filmu tylko po prostu sobie skręcił w lewo. ZMARNOWANA SZANSA NA SUPER FILM.

  6. Taki przypadek galupujacych koni mial miejsce na trasie Zawada Zamosci ,koni bylo ok dwudziestu moze wiecej nie zdazylem policzyc a na prowadzeniu tez byl jeden.Nie wiem jak to sie skonczylo bo nie bylo zadnej wzmianki

  7. Sendzia Przyłebska

    Konie łby pospuszczać. Czy konie mnie słyszą?!