Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Na stacjach paliw w Lublinie uruchomili wypożyczalnie rowerów. Można już z nich korzystać

Na pięciu stacjach paliw w Lublinie uruchomione zostały wypożyczalnie rowerów. Ponieważ należą one do systemu rowerów miejskich, mogą z nich również korzystać dotychczasowi użytkownicy jednośladów.

W poniedziałek na pięciu stacjach paliw Orlen w Lublinie, uruchomione zostały wypożyczalnie rowerów. Należą one do systemu Lubelskiego Roweru Miejskiego i znajdują się przy al. Spółdzielczości Pracy, Drodze Męczenników Majdanka, al. Kraśnickiej, ul. Głębokiej i ul. Mełgiewskiej. W każdej z nich do dyspozycji jest po 10 jednośladów.

– Lubelski Rower Miejski jest jednym z sześciu wybranych przez PKN ORLEN systemów rowerowych, w których nowe stacje rowerowe uruchamiamy właśnie na stacjach Koncernu. Dążymy do rozszerzania współpracy z partnerami komercyjnymi – galeriami handlowymi, biurowcami, deweloperami. Dzięki stacjom rowerowym zyskują oni nowych klientów, a klienci zyskują wygodny i przyjemny dojazd – wyjaśnia Robert Lech prezes Nextbike Polska, operatora Lubelskiego Roweru Miejskiego.

Aby wypożyczyć rower na stacji paliw można posłużyć się dotychczas posiadanym kontem Lubelskiego Roweru Miejskiego lub założyć nowe, na stronie roweryorlen.pl. Korzystanie z dedykowanego konta daje użytkownikom dostęp do specjalnych ofert i promocji na stacjach, a w przypadku użytkowników programu VITAY możliwość uzyskiwania dodatkowych punktów. Co istotne dla nowych użytkowników, zarejestrowanie się przez stronę koncernu umożliwia wypożyczanie rowerów ze wszystkich innych lokalizacji w Lublinie.

(fot. nextbike – zdjęcie ilustracyjne)
2018-08-27 19:37:38

4 komentarze

  1. bardzo fajny pomysł

  2. dziś pytanie, dziś odpowiedź

    i to mi się podoba i ja to bardzo szanuję

  3. To już na stację CPN nie będzie się jeździć żeby się zatankować??????

  4. Benio odwieczny hejter Frania

    Franiu, tylko zeby Ci do głowy nie strzeliło tankować swój trójkolowiec na plastikowych kółkach.