Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Sprzedawał środki odurzające, dwoje młodych klientów nie żyje. Dilerzy w rękach policji

Dwie osoby zostały zatrzymane w ramach śledztwa związanego ze śmiercią dwójki młodych osób, których ciała znaleziono w Biskupicach. Mężczyźni zajmowali się sprzedażą środków odurzających.

Trwa śledztwo w sprawie śmierci dwojga młodych osób, których ciała znaleziono na początku sierpnia w domu jednorodzinnym w Biskupicach w gminie Trawniki w powiecie świdnickim. Od początku było podejrzenie, że 17-letnia Nikoletta i 22-letni Damian zmarli po zażyciu środków odurzających, najprawdopodobniej dopalaczy. Sprawą zajęli się policjanci oraz prokuratura.

Sekcja zwłok potwierdziła, że młodzi ludzie przed śmiercią zażywali środki odurzające. W ich organizmach wykryto amfetaminę oraz różnego rodzaju węglowodory, będące m.in. składnikami rozpuszczalników. Na obecną chwilę nie została jednak jeszcze ustalona dokładna przyczyna śmieci 17 – latki i jej 22-letniego kolegi.

W ramach prowadzonego śledztwa udało się ustalić, że Nikolietta zaopatrywała się w środki odurzające u Piotra P. Mężczyzna został zatrzymany. W ręce mundurowych wpadł również Mirosław Z., który m.in. zaopatrywał Piotra P. Podczas przeszukania ujawniono u niego amfetaminę, wiadomo też, że sprzedawał on dopalacze. Decyzją sądu, wobec mężczyzn zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Trwa ustalanie, czy środki sprzedane młodym ludziom nie przyczyniły się do ich śmierci.

(fot. policja – zdjęcie ilustracyjne)
2018-09-25 18:26:07

12 komentarzy

 1. Dlaczego na zdięciu nie ma amfetaminy?

 2. Mefke napierdzielali

 3. …”młodzi ludzie przed śmiercią zażywali środki odurzające” – dodać należy, że z własnej, nieprzymuszonej demokratycznie wybranej woli – i „cha” im w „de” jak małego Cygana nóżka, oraz nieodłączne logo pewnej „świętej” firmy.

 4. Przed śmiercią zjedli śniadanie, obiad, wypili herbatę i nawdychali się „czystego” powietrza.

 5. Oczywiście lewackie środowiska promujące legalizację „narkotyków miękkich” dalej będą twierdzić, że marihuana jest nieszkodliwa i że to od alkoholu ludzie umierają a nie od narkotyków.

  • A ty czytać umiesz? Czy tylko na obrazki patrzysz? Zresztą to na obrazku to nawet marihuana nie jest. Zresztą nikt nikomu na siłę nic nie dawał.

  • OD MARIHUANY NIE UMARLI

  • "lewak" wg. pani Ani

   Tak, bo oczywiście alkohol to nie narkotyk już, idąc tokiem rozumowania pani Ani…
   Od przedawkowania alkoholu umiera mnóstwo ludzi, nie odnotowano zaś ani jednego przypadku zgonu po zażyciu marihuany (nie mylić z dopalaczami). Nie można się przejarać na śmierć ale zapić już tak. To chyba mówi samo za siebie.
   Pani rozumowanie idealnie podsumowuje ten obrazek: (usunąć przerwę w linku przed „.jpg”
   https://img.hopaj.pl/images/c/9/c9e8ad0ecf57d00b4be8f2d9f1f9df95. jpg