690 680 960

Spektakularne, ekstremalne show w Polsce!

21 czerwca na Arenie Lublin epickie, pełne adrenaliny i odwagi, naładowane kilogramami pirotechniki i muzyki zespołu Queen show przybywa do Polski! Sound of Gravity to spektakularne pokazy sportów ekstremalnych w najlepszym, światowym wydaniu! Podczas wydarzenia zaprezentują się gladiatorzy najbardziej widowiskowych dyscyplin sportów akcji!

Zobaczysz m.in. FREESTYLE MOTOCROSS czyli najniebezpieczniejsze ewolucje świata na motocyklach crossowych w wykonaniu mistrzów świata jak: Dany Torres (Hiszpania), Rob Adelberg (Australia), Luc Ackerman (Niemcy), Filip Podmol (Czechy). Będzie to jedyna okazja aby zobaczyć tych zawodników w Polsce! Do tego dirt jumping czyli ekstremalne skoki na rowerach MTB, BMX, rolkach, hulajnodze!

Arena Lublin, 21-czerwca, tylko ten jeden raz,  zostanie opanowana przez największe światowe gwiazdy sportów ekstremalnych! Z pewnością zobaczymy sławne: Kiss of Death, Superman czy Backflip Tsunami!   

Lubelskie Sound of Gravity to nie tylko pokaz na stadionie! Dla posiadaczy biletów przygotowane zostaną specjalne atrakcje w ekstremalnym, przystadionowym miasteczku festiwalowym!  Największą z nich będą przejażdżki samochodami driftowymi na specjalnie zaaranżowanym z tej okazji torze, pit bike, spotkania z zawodnikami, strefa chilloutu!

 

Bilety na wydarzenie dostępne na portalu www.eventim.pl już od 39 złotych

 

Plan wydarzenia:

12:00 otwarcie ekstremalnego miasteczka festiwalowego przed stadionem

12:00 Drift Taxi przed stadionem

17:00 rozpoczęcie Pit Party

18:00 otwarcie bram stadionu

19:00 pokazy SOUND OF GRAVITY

 

Dla naszych Czytelników mamy 10 pojedynczych wejściówek na to wydarzenie. Co zrobić, aby otrzymać jedną z nich? Wystarczy zostawić komentarz pod linkiem do tego materiału na naszym profilu na Facebooku i w treści napisać, dlaczego to właśnie Wam należy się wejściówka na to niesamowite wydarzenie! Spośród wszystkich komentarzy wybierzemy autorów dziesięciu wpisów, którzy będą mieli okazję na własne oczy zobaczyć show Sound of Gravity! 15 czerwca skontaktujemy się z osobami, które otrzymają bilety!

(fot. wideo nadesłane)

4 komentarze

  1. Gdy myślę o Ekstremalnych Ewolucjach na Sound of Gravity to moja nader spokojna krew mi się burzy, ojoj marzę by zobaczyć je na własne oczęta!!! Dobrej Zabawy dla Wszystkich co będą uczestniczyć w Wydarzeniu!!!

  2. Bardzo chciał bym zabrać na to wydarzenie mojego syna to by było super rozpoczęcie wakacji w naszym regionie .

  3. Chcę bo… wychowywałam się w czasach gdy szczytem marzeń były wigry a rodzice stali 3 dni w kolejce żeby kupić mi motorynkę… bo nigdy nie oglądam się na ulicy za wypasionymi samochodami i zawsze za motocyklami… bo zawsze chciałam nauczyć się jeździć crosem choć teraz jestem już raczej za stara… i bo była by to świetna odskocznia od szarej codzienności w księgowości :))

  4. Bardzo chciał bym zobaczyć to widowisko ponieważ uwielbiam motocykle oraz jestem fanem zespołu Queen.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce