Spacerował przy rzece. W wodzie zauważył zwłoki noworodka

Niedzielny spacer zakończył się makabrycznym odkryciem. Mężczyzna zauważył w rzece zwłoki noworodka.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę około godziny 17:00 w Krzesimowie w powiecie świdnickim. Jeden z mieszkańców wybrał się na popołudniowy spacer. W pewnym momencie jego wzrok przykuła znajdująca się w rzece nietypowa rzecz. Gdy podszedł bliżej, okazało się, że to zwłoki noworodka.

Na miejscu przez wiele godzin trwały policyjne czynności nadzorowane przez prokuratora. Zabezpieczano wszystkie ślady, mundurowi starali się również ustalić miejsce, gdzie dziecko zostało wrzucone do rzeki. Wiadomo, że odnaleziony noworodek jest płci żeńskiej.

Ciało zostało zabezpieczone i przewiezione do Zakładu medycyny Sądowej celem wykonania sekcji zwłok. Jej wyniki pozwolą ustalić, czy dziewczynka urodziła się żywa, jeżeli tak, to co było przyczyną jej śmierci. Śledztwo prowadzone jest w kierunku zabójstwa dziecka w czasie porodu lub też bezpośrednio po nim.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2017-10-16 13:22:00

Zobacz również

17 komentarzy

 1. Zaraz Aaron rozgrzeszy matke morderczynie twierdzac ze to wina PISu . Taka pozna aborcja …

 2. Jeśli „święty” kościół, jego generałowie i co pomniejsi kapłoni w porozumieniu z Przenajświętszym Sejmem, dalej będą się wtrącać w sprawy łóżkowe swioch „owieczek” to nawet noworodki przyniesione przez bociany będziemy coraz częściej znajdować w rzekach, kiszone będą w beczkach, czy wyrzucane na śmietniki

 3. Mogła się tego malenstwa przy porodzie zrzec-żywcem łeb opi…..ić takiej??????

  • … i być napiętnowana przez „legiony maryjne”..? Prawdopodobnie skrywała ciążę do porodu urodziła w łazience nie wiadomo czy żywe…? Zastanów się nad swoimi ograniczeniami umysłowymi! Ponadto przygotujcie się „obrońcy życia poczętego i niepoczętego” na więcej takich przypadków po zakazie antykoncepcji, pigułki „po” czy aborcji w odpowiednio wczesnych stadiach w uzasadnionych przypadkach…!

   • Ciążę można ukryć? Nie wiesz jak wygląda ciąża u kobiety? Jak można w XXI wieku (!) dopuścić do niechcianej ciąży. CIEMNOGRÓD we wzorcowej postaci!

    • Można przesiedzieć kilka miesięcy w domu… (co potwierdza że ciąża bez opieki mogła się skończyć martwym noworodkiem..) Czy twoja wyobraźnie tego nie ogarnia…? Zdziwił/a byś się jakie średniowiecze panuje jeśli chodzi o antykoncepcję.. przecież ksiądz krzyczy że to zło „wycielone”… A lekarz nie wypisze tabletki „po” bo ma „klauzule sumienia”… Przecież do tego dąży obecny rząd …czyli powrotu ciemnogrodu…

     • Nie wyzywaj tak od razu ograniczeniami umysłowymi. Większość naszych znajomych jedzie na pigułkach antykoncepcyjnych i to w większości katolicy ( dla nich to mniejsze zło niż aborcja ).Są tanie i ogólnodostępne ( klauzule sumienia dotyczą aborcji a nie pigułek i mimo hałasu też nie ma ich {klauzul} za wiele) więc nawet jeśli świętobliwy małżonek zakaże to można się wybrać ,, do miasta ,, są małe – to nie śliwki w czekoladzie 🙂 Poza tym pigułki to nie wszystko co ten zwariowany świat ma w zanadrzu. Mamy XXI wiek więc nawet w najciemniejszych ,, konopielkach ,, wiedzą że za przeproszeniem ,, od dupcenia ,, można zaskoczyć. W razie Niemca są pigułki ,, po ,, i nawet po zakazach będą w obiegach wtórnych. Legionami maryjnymi nie strasz bo w dzisiejszym pędzie za liberalną Europą oddanie dziecka przy porodzie jest po prostu uratowaniem mu życia przed skrobanką a podobno rodzą się później jeszcze lepsze zakończenia. Ja jestem szczęściarzem, starzy wpadli i miało mnie nie być, naprawdę mało brakowało, dziś się w rodzinie z tego śmiejemy. Tatusiek został robolem i też było fajnie. Więcej mnie nie chcieli zabić chociaż dawałem im popalić 🙂 Zdrowia wszystkim życzę tego psychicznego także 🙂

  • straszniejsza od tego znaleziska jest ciasota umysłowa takich abderytów jak ty

 4. dobrze wiedzieć ze jeszcze są dziewczynki płci żeńskiej….

 5. Dziecko urodzone bez pomocy jakie ma szanse ? większość tych noworodków rodzi się martwa , przecież pępowinę też trzeba wiedzieć jak zaopatrzyć . Przecież ta kobieta też musi być w złym stanie

  • ciąża a także zarówno poród to nie choroba że trzeba się po nich i w trakcie źle czuć.Każden jeden ssak tak sie rodzi i gatunki z tego nie wyginęły,również ludzkość przetrwała jakoś do czasu wynalezienia porodówki. Wyraźnie cos z głową, najpewniej po zażyciu jekiegoś cudactwa. Inaczej trudno to wyjaśnić.

   • Kobieta w ciąży niby chora nie jest, ale widać co się z nią dzieje, a po porodzie – nawet naturalnym bez komplikacji też chora nie jest, a jednak na pewno widać że „coś” się z nią dzieje… Poród jest niczym wielkim tylko dla mężczyzny. Dla kobiety to ogromny wysiłek fizyczny i uszczerbek na zdrowiu. Chwilę trwa zanim zdrowie wróci do normy. Może to być kwestią czasu i ta sucz zgłosi się sama do lekarza.

    • Zaraz tam sucz!
     A może to niezadowolony z dziewczynki tatuś wyrzucił dziecko do rzeki jak niepotrzebny balast?
     Może nie chciał kolejnego potomka bez względu na 500+ ?

     • Bez względu na to ze być może martwe się urodziło to był żywy człowiek a każda żywa istota zasługuje na ludzkie traktowanie.jestem matka jedno dziecko umarło mi i dzis ma miejsce swoje na cmentarzu chodzę do niej bo to dziewczynka była odwiedzam ja to była cząstka mnie żywa bezbronna istota i takich rzeczy sie nierobi ze do rzeki sie wyrzuca!!!!

 6. Ludzie to potwory i zwierzęta. Brak mi słów.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7514zł 0.06%
  • GBP 5.305zł 0.43%
  • EUR 4.5628zł -0.01%
  • CHF 4.1592zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Wschód Kultury – Inne Brzmienia 24-27 czerwca 2021 LUBLIN
  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem