Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Skakał po samochodach. Uszkodził cztery pojazdy

Policjanci z Lublina zatrzymali mężczyznę, który uszkodził cztery pojazdy. 30-latek skakał po zaparkowanych samochodach i wybił w nich szyby.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w rejonie ul. Jaspisowej. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że jakiś mężczyzna skacze po zaparkowanych pojazdach. Na miejscu interweniowali policyjni wywiadowcy.

Po chwili mężczyzna został zatrzymany. Jak się okazało uszkodził cztery pojazdy – skodę, volkswagena, forda i citroena.

Najwięcej uszkodzeń wandal spowodował w skodzie wybijając cztery szyby w drzwiach, uszkadzając przód pojazdu, wgniatając dach i obrywając lusterko. W pozostałych pojazdach także uszkodził karoserię i wybił szybę.

– Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wyczuwalna była od niego woń alkoholu. 30-latek nie chciał się jednak poddać badaniu stanu trzeźwości, dlatego pobrana została od niego krew do badań – informuje asp. Anna Kamola z KWP Lublin.

Trwa szacowanie strat. Zatrzymanemu grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

68-114739

68-114737

68-114738

2017-10-16 15:13:14
(fot. Policja Lublin)

21 komentarzy

 1. Wyleczył idiota kompleksy na tydzień, z takiego głąba już nic nie będzie

 2. Mam nadzieję, że małpa będzie w pierdlu tak skakać.

 3. teraz powinni poskakać po jego pustym łbie, w…dol i do lochu z nim

 4. Nieuchronność kary. Karać, karać i jeszcze raz karać…No i nie zapominać o konieczności zadość uczynienia dla właścicieli uszkodzonych samochodów.

 5. I znowu nie uchodźca tylko Weszpolak.

  • Znowu masz jakieś dziwne wizje. Przecież to jest małpa człekokształtna i to z dzikiego buszu, w którym zwierzęta nigdy nie widziały samochodów.

   • Czyli wypisz-wymaluj Weszpolak.
    Intelektualny krewniak tego małego cyganiątka, co policjanta na Husarskiej potrąciło.

    • No brawo, skoro 90% Lubleszczyzny zamieszkuja Polacy to i wieksza szansa, ze wandal bedzie Polakiem. Ale teraz zaorales cala Polske. Gratuluje! Argumenty w stylu lewicy. W Polsce wiecej kradna Polacy. W Czechach wiecej gwalca Czesi. W Rosji wiecej morduja Rosjanie. No super.

  • pal gumę stąd jak nie pasuje kubo czy kupo jeden wał

  • O sobie piszesz Kupa?

  • Pewnie z Dziesiątej (bez urazy dla innych mieszkanców)

   • No jasne, chciałoby mu się z miasta na wichurę, na Jaspisową drałować tylko po to, żeby jakiemuś „miastowemu w pierwszym pokoleniu” furę zdeptać. Pewnie burak pastewny, świeżo na grunt miejski przeflancowany tak jak i 2/3 tam mieszkających. Do tego pewnie bezrobotny (a więc może na garnuszku rodziców jeszcze) – kto inny by chodził napruty w nocy z niedzieli na poniedziałek? Na studenta za stary, na emeryta za młody, za to w sam raz na sfrustrowanego bezrobotnego.

 6. szkoda prawie komentować jutro i tak będzie na wolności

 7. poszkodowani powinni przypilnować aby w sądzie cywilnym uzyskać wyroki na pełne odszkodowanie za poniesione straty od łobuza. Razem z kosztem procesu i adwokatów. Niech dziad płaci

  • Odszkodowanie? Z czego zapłaci taki typ? Nie pracuje i nic na siebie nie ma zapewne. Komornik rozkłada rąsie i tyle go widzieli . Posiedzi to odrobi w ciupie.

   • Spoko. Lada moment wejdą przepisy chroniące takich patoli przed płaceniem odszkodowania. Poszkodowany będzie musiał zabulić komornikowi, inaczej ten palcem nie ruszy.

 8. Darwin się w grobie przewraca jak to czyta.

 9. ta…odszkodowanie od „patola ” czy innego psychola …już zaczał pewnie odkładać