Śmiertelnie potrącił, okradł ofiarę i uciekł. Dostanie tylko mandat?

Minął ponad miesiąc a młody mężczyzna, który jechał bez uprawnień, potrącił śmiertelnie pieszego, następnie okradł go i uciekł z miejsca wypadku, cały czas przebywa na wolności. Najprawdopodobniej za potrącenie nie odpowie.

19 komentarzy

  1. Tak sobie mysle, ze skoro wiadomo gdzie ta k***a mieszka to trzeba mu złożyć „przyjacielską” wizytę.
    Tak mu pał do**** żeby sku**** solidnie połamać. A czynność tą powtarzać kilkukrotnie.

  2. Nie bądźcie krótkowzroczni. Auto podczas wyprzedania było na lewym pasie, a na samochodzie ewidentnie widać, że jest rozbita prawa lampa i potrącony wpadł na szybę od strony pasażera. Może ktoś chciał przejść przez jezdnię i jak to często robią wszedł kawałek i czekał aż samochody przejadą, może chciał popełnić samobójstwo, tego nie wiadomo.

    • Kierujący na pewno jechał bez uprawnień, , następnie na pewno potrącił śmiertelnie idącego prawidłową stroną jedni mężczyznę ,na pewno człowiek nie ma oczu z tyłu głowy i nie widział jadącego z tyłu pojazdu, i na pewno okradł go i uciekł z miejsca wypadku, na pewno cały czas przebywa na wolności. Tak dla Twojej informacji i wyjaśnienia tych „może” . Na pewno 100% mataczenia to widać i z daleka i z bliska .

    • zgoda ze wszystkim – takie kwestie trudno wyjaśnić – ale pytanie podstawowe: dlaczego nie ma zarzutu nie udzielenia pomocy i ucieczki z miejsca wypadku?

  3. zlikwidować prokuraturę w Krasnymstawie,a dlaczego tej sprawy nie prowadzi wydział dochodzeniowo-śledczy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.Coś tu mocno śmierdzi.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew